Strona Główna > Wielki powrót Britney Spears. Czy pojawi się nowy album?

Wielki powrót Britney Spears. Czy pojawi się nowy album?

Po latach bycia pod ciągłą kontrolą, Britney Spears w końcu jest wolna. Teraz, jak donoszą tajemnicze źródła, nadszedł jej czas na nagranie czegoś swojego.

Od słynnego uwolnienia Britney Spears minęło już trochę czasu. Po wyroku sądu, wielu fanów z niecierpliwością zaczęło wyczekiwać, kiedy ich ukochana artystka nagra coś nowego. Możliwe, że ten upragniony moment premiery nowego albumu właśnie nadchodzi.

Youtube (kadr z filmu Britney Spears – …Baby One More Time)

Zagraniczne źródła donoszą, że piosenkarka wróciła do studia. Podobno wraz z grupą zaufanych przyjaciół, w tym gronie znalazły się m.in. Selena Gomez i Paris Hilton, pracuje nad nowymi nagraniami. Ma to być coś zupełnie nowego. Britney chciałaby stworzyć płytę, która nie będzie taka, jak te nagrywane pod czujnym okiem ojca. Tym razem piosenki mają być bardziej refleksyjne, skupiać się na trudnych chwilach, których doświadczyła Spears. Poza tym, wokalistka chce przerobić teksty swoich największych hitów i te zmienione przeboje także umieścić na albumie.

fot. Gilbert Flores / Broadimage / Broad Image / East News

Nie wiadomo, jak dużo udało się nagrać do tej pory, ani kiedy ewentualnie będzie premiera nowego albumu. Jedno jest pewne – muzyczny powrót Britney Spears będzie wielkim wydarzeniem.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.