Wielki powrót Britney Spears. Jest decyzja! Padła data
Strona Główna > Wielki powrót Britney Spears. Jest decyzja! Padła data

Wielki powrót Britney Spears. Jest decyzja! Padła data

Britney Spears powraca. Po latach przerwy wreszcie pojawi się nowość od wokalistki. Nie będzie to jednak muzyczne dzieło, a… książka biograficzna!

Książka od Britney Spears nazywana jest „pamiętnikiem”. Ma nosić tytuł „The Woman in Me”, czyli „Kobieta we mnie”. Biografia wokalistki zapowiadana jest jako „odważna i zdumiewająco poruszająca opowieść o wolności, sławie, macierzyństwie, przetrwaniu, wierze i nadziei”. O dacie premiery poinformowała za sprawą mediów społecznościowych sama piosenkarka.

Zobacz także: Paskudne pogłoski o Britney Spears! Gwiazda zrozpaczona

Kuratela Britney Spears

Na Instagramie wokalistka opublikowała krótkie nagranie promocyjne, w którym pojawia się zajawka: – Nadchodzi moja historia. W końcu na moich warunkach. Jesteście gotowi? – pyta fanów Spears. Co wyjawi gwiazda? Warto przypomnieć, że wokół jej postaci unosi się wiele kontrowersji. Wszystko za sprawą kurateli, którą sprawował nad nią ojciec Jamie Spears.

Sprawa wreszcie trafiła do sądu. Kuratela trwała 13 lat i zakończyła się w listopadzie 2021 roku. W teorii, wokalistka od dwóch lat może decydować o sobie samodzielnie. Wciąż jednak nie brakuje teorii spiskowych na temat jej wolności. Mówi się nawet, że wpisy, które pojawiają się na Instagramie Spears są wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Czy książka odsłoni więcej szczegółów?

Zobacz także: Britney Spears pobita. Mówi o traumatycznych doświadczeniach

Britney Spears wydaje książkę

Fani liczą na to, że w swojej biografii Britney ujawni, co działo się przez okres, w którym miała zamknięte usta. Premiera książki Britney Spears w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 24 października. Na ten moment nie wiadomo kiedy ukaże się w Polsce.

Wpływ podzielenia się jej głosem – jej prawdą – był niezaprzeczalny i zmienił bieg jej życia oraz życia niezliczonych innych osób – brzmi komunikat prasowy do książki, cytowany przez CNN.

Jest tam również zapis o tym, że wspomnienia Spears „oświetlają nieprzemijającą moc muzyki i miłości… i znaczenie kobiety opowiadającej własną historię, na własnych warunkach”.

Zobacz także: Tak wygląda najstarszy syn Britney Spears. Przerwała milczenie