Wielkie odkrycie "Mam talent". Jak dzisiaj wygląda Susan Boyle?
Strona Główna > Wielkie odkrycie „Mam talent”. Jak dzisiaj wygląda Susan Boyle?

Wielkie odkrycie „Mam talent”. Jak dzisiaj wygląda Susan Boyle?

W 2009 roku Susan Boyle wywołała ogromne poruszenie swoim fenomenalnym występem w programie „Britain’s Got Talent”, który został nagłośniony na całym świecie. Od tego czasu, artystka przeszła długą drogę, a teraz wyraźnie unika publiczności i mediów. Jak obecnie prezentuje się ta gwiazda?

Susan Boyle wystąpiła w programie „Britain’s Got Talent” 14 lat temu i zaprezentowała na scenie wzruszającą wersję utworu „I Dreamed a Dream” z musicalu „Les Miserables”. Zarówno publiczność, jak i jurorzy byli oczarowani jej występem, a Susan dotarła aż do finału, gdzie zajęła drugie miejsce. Po finale pojawiły się doniesienia, że artystka przeszła załamanie psychiczne, ale z czasem udało jej się wrócić na właściwe tory i z powodzeniem koncertować na całym świecie.

Jak teraz wygląda Susan Boyle?

Susan Boyle sprzedała ponad 3 miliony egzemplarzy swojego albumu „The Gift” i milion kopii „Somebody to Watch Over Me”. Chociaż 61-latka od pewnego czasu unika występów przed kamerami, wciąż pozostaje artystką o niezwykłym talencie i charakterystycznym stylu. Jak obecnie prezentuje się ta wyjątkowa wokalistka?

Niewidomy 26-latek z autyzmem zachwycił jurorów „Mam Talent”

Za takie momenty najbardziej uwielbiamy programy talent show. Każdy może spróbować swoich sił, niezależnie od wszystkiego. Udowodnił to niewidomy 26-latek z autyzmem, który zachwycił jurorów swoich występem!

Kodi Lee wziął udział w castingu do „America’s Got Talent: All Stars”, do którego zaproszeni zostali zwycięzcy i finaliści minionych edycji z całego świata. Artysta znany jest doskonale widzom jako zwycięzca 14. edycji amerykańskiej wersji show. Kodi tym razem zaśpiewał utwór „Bibical” z repertuaru Caluma Scotta. Ponownie udało mu się skraść serca jurorów i publiczności!

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *