Wielkie rozczarowanie. Sara James nie tak to sobie wyobrażała
Strona Główna > Wielkie rozczarowanie. Sara James nie tak to sobie wyobrażała

Wielkie rozczarowanie. Sara James nie tak to sobie wyobrażała

Sara James wydała nowy singiel „Hula Hoop”. Teledysk do numeru nagrała w Los Angeles, o czym z dumą poinformowała fanów. Niestety, odbiór piosenki gwiazdy amerykańskiego „Mam talent!” nie spotkał się z wielkim rozgłosem.

Kilka dni temu Sara James wydała nowy singiel. Utwór „Hula Hoop” wraz z teledyskiem opublikowała na platformie YouTube. O twórczości poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama.

Zobacz także: W USA zrobiła furorę! Nowy klip Sary James z Los Angeles

Choć piosenka „Hula Hoop” zbiera pozytywne recenzje, gwiazda, którą oglądały miliony osób w programie „America’s Got Talent” mogła się poczuć rozczarowana. Najnowszy numer Sary James nie zgarnął zbyt wielu odsłon internautów.

Tyle osób zobaczyło teledysk „Hula Hoop” Sary James

W piątek 21 kwietnia, Sara James zachęciła fanów do obejrzenia jej najnowszego teledysku. – Zrobiliśmy słoneczny kawałek. O 10:00 pojawi się także klip, który przygotowaliśmy razem z Dawidem Krępskim w super miejscówkach w Los Angeles – zapowiedziała.

Zobacz także: Viki Gabor ciężko zachorowała. „Podjęliśmy walkę”

Teledysk nakręcony w Los Angeles nie przyniósł gwieździe milionów wyświetleń. Na YouTube w ciągu czterech dni zobaczyło go jedynie 174 tysiące osób. Dla porównania, jeden z występów polskiej piosenkarki w „America’s Got Talent” obejrzało 26 mln osób.

Autorskie utwory Sary James na YouTube nie cieszą się aż tak dużą popularnością. „Bloodline” w ciągu dwóch miesięcy zebrał 310 tys. odsłon, „My Wave” w ciągu 10 miesięcy 994 tys. odsłon. Najwięcej, bo 1,8 mln wyświetleń ma piosenka z filmu “Czarny Młyn” o tym tytule.

Zobacz także: Roxie Węgiel zataiła to przed rodzicami. Byli w szoku

Obecnie wielką popularnością cieszą się utwory youtuberów i youtuberek. Klip Sary emotikonami płomieni skomentowała m.in. Weronika „Wersow” Sowa. Influencerka wypuściła niedawno utwór „Ten jeden moment”, który w ciągu dwóch miesięcy zyskał 6,9 mln odsłon.

Również grupa youtuberów znana w sieci jako Genzie wypuściła niedawno utwór „Nowy rozdział”. W trzy tygodnie obejrzało go ok. 1,5 mln internautów.

Trzymamy kciuki za wspaniałe wyniki słuchalności piosenek Sary James! Poniżej można posłuchać i zobaczyć „Hula Hoop”. Jak wam się podoba?

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *