Wszyscy pamiętamy ją jako Alutkę. Tak dziś wygląda Joanna Trzepiecińska » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wszyscy pamiętamy ją jako Alutkę. Tak dziś wygląda Joanna Trzepiecińska

Wszyscy pamiętamy ją jako Alutkę. Tak dziś wygląda Joanna Trzepiecińska

Któż z nas nie pamięta serialu „Rodzina zastępcza” i postaci Alutki? Oto, jak dziś wygląda znana z tej roli Joanna Trzepiecińska

„Rodzina zastępcza” gościła na antenie Polsatu od 1999 r. przez kolejną dekadę. W tym czasie zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków. Jedną z głównych postaci w tym obyczajowo-komediowym serialu była Alicja Kossoń, znana szerzej jako Alutka. W tę rolę wcielała się Joanna Trzepiecińska.  

Zobacz także: Natalia Kukulska opowiedziała o nieżyjącym ojcu. Wzruszające wyznanie gwiazdy

Działalność Joanny Trzepiecińskiej

To rola Alutki – niespełnionej artystki z wiecznymi migrenami, która była żoną producenta filmowego Jędruli – zapewniła Joannie Trzepiecińskiej największą popularność. W istocie jednak już wcześniej artystka cieszyła się sporym uznaniem w środowisku.  

Filmografia 58-letniej aktorki jest dość bogata. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie zagrała m.in. w takich filmach jak „Obywatel świata”, „Papierowe małżeństwo” czy „Nad rzeką, której nie ma” (z rolę w nim była nominowana do Złotych Lwów). Jest też aktorką dubbingową i piosenkarką. 

Po tym, jak skończyła się „Rodzina zastępcza”Trzepiecińska rzadko pojawiała się na małym i wielkim ekranie. Czasem występowała w epizodach w „Ojcu Mateuszu” czy „Na dobre i na złe”. Aktorka o wiele częściej udziela się na deskach teatru (głównie Teatru Polskiego), czyli swojej pierwszej miłości.  

Jeśli jest jakiś niedosyt, to jest pytanie nie do mnie, ale do producentów i scenarzystów. Natomiast ja się w tym czasie nie nudzę. Cały czas jestem zajęta, tylko gdzie indziej. Nigdy nie przestałam intensywnie pracować – mówiła w „Dzień dobry TVN” o swoich występach w teatrze. 

Zobacz także: Jamie Lynn Spears zatańczy w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”. Co na to Britney?

Tak wygląda dziś Joanna Trzepiecińska

Trzepiecińska od zawsze wyróżniała się nieprzeciętną urodą. Choć lata mijają, ona wciąż wygląda bardzo ładnie. W mediach społecznościowych, w tym na Instagramie, można zobaczyć liczne nowe zdjęcia serialowej Alutki. 

Poza tym gwiazdę można było oglądać w zeszłym roku jako jurorkę w programie „Mask Singer” na TVN.

Zobacz także: Czy Podsiadło będzie mógł zagrać na stadionie w Gdańsku? Pojawiły się komplikacje

We wrześniu aktorka zachwycała również podczas prezentacji nowego sezonu teatralnego Sceny Relax w Warszawie. Ze swoimi gęstymi lokami i kwiecistą sukienką prezentowała się niemal tak samo jak w zakończonej 14 lat temu „Rodzinie zastępczej”.