Jamie Lynn Spears zatańczy w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”. Co na to Britney?   » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jamie Lynn Spears zatańczy w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”. Co na to Britney?  

Jamie Lynn Spears zatańczy w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”. Co na to Britney?  

Stosunki między Britney Spears i jej młodszą siostrą są obecnie bardzo oziębłe i odbywają się głównie przez prawnika. Teraz Jamie Lynn Spears ma wystąpić w amerykańskim “Tańcu z gwiazdami”. Na wizji zapytano ją o reakcję Britney.

Britney Spears pomimo ogromnego sukcesu w branży muzycznej, w życiu prywatnym mierzyła się z licznymi problemami. „Księżniczka popu” wielokrotnie była bohaterką skandali. Wiele z nich dotyczyło jej rodziny.  

Zobacz także: Britney Spears się rozwodzi. Doszło do dantejskich scen, interweniował lekarz

Spór między Britney Spears i jej siostrą 

41-letnia Britney ma starszego o 4 lata brata Bryana i młodszą o niespełna 10 lat siostrę Jamie Lynn Spears. Obecnie piosenkarka jest w trakcie rozwodu z Samem Asgharim. I o ile może w tym czasie liczyć na wsparcie brata, to nie można tego powiedzieć o siostrze. 

„Był u niej i towarzyszył jej, wspólnie z terapeutą” – pisał o Bryanie portal plotkarski PageSix, na podstawie doniesień swojego informatora. Z kolei według amerykańskiego magazynu „People” Jamie Lynn polubiła jeden z instagramowych postów nt. rozwodu Britney. 

Dwa lata temu gwiazda została po 13 latach uwolniona spod kurateli swojego ojca Jamiego Spearsa. Od kiedy artystka mogła swobodnie udzielać wywiadów, wiele razy zarzucała swojej siostrze, że ona i ojciec bardzo źle ją traktowali.  

Tymczasem Jamie Lynn utrzymywała w mediach, a także w swojej wydanej w 2022 r. autobiografii, że jest zupełnie inaczej. W programie „Good Morning America” stwierdziła, że nie tylko nie dostarczała żadnych przykrości starszej siostrze, ale wręcz „zawsze stała po jej stronie”. 

Z kolei wg księżniczki popu, jej młodsza siostra takimi deklaracjami chciała jedynie podbić sprzedaż swojej książki. Britney postanowiła kontaktować się z siostrą za pośrednictwem prawnika.  

Adwokat gwiazdy przekazał w oświadczeniu cytowanym przez PageSix: 

Britney nie czytała twojej książki i nie zamierza tego robić. Jednak jest, tak jak miliony jej fanów, zszokowana tym, jak wykorzystałaś ją dla finansowego zysku. Nie zamierza tego tolerować (…). Ty najlepiej wiesz o nadużyciach i krzywdach, jakie Britney musiała znosić podczas trwania kurateli, po tym, jak początkowo dorastała z ‘wyniszczającym ją’ ojcem alkoholikiem (…). Britney była żywicielką rodziny i wspierała cię. Publiczne wygłaszanie fałszywych żali jest niewłaściwe, zwłaszcza jeśli jest nastawione jedynie na sprzedaż książki. 

Zobacz także: Czy Podsiadło będzie mógł zagrać na stadionie w Gdańsku? Pojawiły się komplikacje

Jamie Lynn wystąpi w znanym show. Zapytano ją o opinię Britney 

Teraz okazało się, że Jamie Lynn, która jest niezawodową aktorką i piosenkarką, znajdzie się w najnowszej edycji amerykańskiego „Tańca z gwiazdami”. „Jesteście gotowi?” – dopytywała swoich fanów na Instagramie.  

32-latka ponownie też gościła w „Good Morning America” z okazji udziału w znanym show tanecznym. – Nie wiem, czy kiedykolwiek mogłabym być gotowa na coś tak ogromnego. Wcześniej nawet nie przypuszczałam, jakie to jest poświęcenie. Jestem gotowa sprawdzić swoje umiejętności – zapewniała. 

Zobacz także: Kożuchowska otwarcie o macierzyństwie. „Ocknęłam się w ostatniej chwili”

W pewnym momencie dziennikarka zapytała ją, co o jej decyzji o wystąpieniu w „Tańcu z gwiazdami” sądzi jej rodzina. Prowadząca wymieniła w pierwszej kolejności Britney i rodziców. 

Jak się okazało Jamie Lynn od razu odparła tylko, że jej 15-letnia córka „bardzo zmotywowała ją do podjęcia wyzwania”. Jednak ani razu nie odniosła się do swojej siostry.