Wygraj bilety VIP na Undercover Festival w Radiu Złote Przeboje! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wygraj bilety VIP na Undercover Festival w Radiu Złote Przeboje!

Wygraj bilety VIP na Undercover Festival w Radiu Złote Przeboje!

Undercover Festival zbliża się wielkimi krokami. To największa w tej części Europy impreza prezentująca światowe tribute bandy, czyli zespoły idealnie odwzorowujące wizerunek oraz sceniczne show oryginalnego artysty. Radio Złote Przeboje rozdaje słuchaczom bilety VIP na Undercover Festival, który odbędzie się 25 i 26 sierpnia w Warszawie!

Undercover Festival 2023. Będzie się działo!

Undercover Festival współtworzy nurt, który jest dziś najbardziej rozwijającym się segmentem przemysłu koncertowego. Tylko w Wielkiej Brytanii istnieje już ponad 50 podobnych festiwali. Teraz wyjątkowa historia rozkręca się w Polsce. Pierwszą edycję Undercover Festival rok temu obejrzało ponad 6 tys. widzów. Tym razem organizatorzy spodziewają się jeszcze większej publiki.

Już 25 i 26 sierpnia w Warszawie wystąpią giganci sceny, często namaszczeni przez oryginalne gwiazdy! Kogo zobaczymy na scenie w Legia Park? Ile kosztują bilety? Szczegóły znajdziesz w artykule Undercover Festival coraz bliżej! Wiemy, kto zagra. Sprawdź line-up [TUTAJ].

Gwiazdy światowej muzyki, takie jak U2, Pearl Jam, AC/DC, Elton John i wiele innych na jednej scenie? To możliwe! – Udało nam się to zrobić. (…) Kiedyś, mieszkając poza granicami Polski, zacząłem zauważać bardzo populany trend w tym świecie zachodnim – festiwali, tribute bandów i takiej ich koncertowej wszechobecności. Później, zadając się z tributem Coldplaya, (…) zaprosiłem ich na firmową imprezę. Podążając za nimi, pojechałem na festiwal, żeby ich sfilmować, zrobić im „promo”. I tam poznałem całą plejadę topowych, pierwszoligowych zespołów tribute – mówił o początkach projektu Łukasz Droździel na antenie Radia Złote Przeboje [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY].

Wygraj bilety VIP

Radio Złote Przeboje jest wyłącznym radiowym partnerem medialnym. Fanów czeka fantastyczna zabawa przy największych hitach światowych gwiazd muzyki. Usłyszymy najlepsze piosenki U2, The Rolling Stones, Amy Winehouse i innych. Wydarzenie będzie transmitowane również w telewizji Polsat. Możesz się tam znaleźć w roli gościa VIP, słuchając uważnie Radia Złote Przeboje!

W finałach na antenie rozdamy naszym słuchaczom dwa pakiety zaproszeń VIP na Undercover Festival. Wyjątkowe bilety gwarantują: wejście do strefy VIP, do której nie można dostać się dzięki wejścówce z otwartej sprzedaży, welcome drink i przekąski, wejście na backstage oraz spotkania z artystami, wspólne zdjęcia, a także dodatkową kwotę na posiłek na terenie festiwalu.

Jak wziąć udział w zabawie? Tego dowiesz się od prowadzących Radia Złote Przeboje, które jest wyłącznym radiowym partnerem Undercover Festival. Bądź z nami w najbliższych dniach, by nie przegapić swojej szansy!