"Hallelujah". Uczestnik wzruszył jurorów American Idol
Strona Główna > Wykonał emocjonalny cover przeboju „Hallelujah”. Jurorzy nie mogli powstrzymać łez

Wykonał emocjonalny cover przeboju „Hallelujah”. Jurorzy nie mogli powstrzymać łez

27-latek wzruszył jurorów przebojem „Hallelujah” w programie „American Idol”. Takich reakcji na pewno się nie spodziewał!

Przebój „Hallelujah” bardzo często możemy usłyszeć w różnego rodzaju programach typu talent show. Za każdym razem każdy z uczestników próbuje przekazać jak najwięcej emocji, jednak nie wszystkim się to udaje.

27-letni Cam Amen pojawił się na ostatnim etapie castingów do nowej edycji show „American Idol”. Jurorzy Lionel Richie, Katy Perry i Luke Bryan, doceniając poświęcenie, jakie Cam włożył w opiekę nad rodzeństwem, i chcieli mu zaoferować coś więcej. Dlatego postanowili uhonorować go, przyznając mu ostatni bilet Platinum!

Cam Amen to człowiek o niezwykle silnym charakterze i wielkim sercu. Kiedy skończył 18 lat, wziął na siebie opiekę nad swoim bratem i siostrą, wyciągając ich z systemu opieki zastępczej i samodzielnie ich wychowując. To właśnie jego historia poruszyła sędziów programu „American Idol”, którzy chcieli uhonorować jego poświęcenie i niezwykłą determinację.

Uczestnik „American Idol” zachwycił jurorów przebojem „Hallelujah”

Cam Amen wystąpił na scenie popularnego show muzycznego „American Idol” i wzbudził wśród jurorów prawdziwą burzę emocji swoim wykonaniem przeboju „Hallelujah”. Jego niezwykła interpretacja utworu Leonarda Cohena dotknęła serc wielu widzów i z miejsca stała się hitem internetu.

„Hallelujah”: Krótka historia pięknej ballady

Leonard Cohen wydał utwór „Hallelujah” w 1984 roku na płycie „Various Positions”. Napisanie słów piosenki zajęło mu aż 5 lat. W momencie nagrywania Cohen mógł wybierać z 80 wersetów, które przygotował. Ostatecznie zdecydował się na jedynie cztery najlepsze, choć podczas koncertów na żywo często zamieniał lub dodawał nowe zwrotki.

„Hallelujah” nie było bardzo popularne w momencie premiery, ale z czasem zyskało przychylność zarówno słuchaczy jak i krytyków. Magazyn Rolling Stone umieścił je na liście 500 najlepszych utworów wszech czasów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *