"Barbie": Zobacz oficjalny zwiastun filmu
Strona Główna > „Barbie”: To będzie jazda bez trzymanki. Na ten film czekają wszyscy!

„Barbie”: To będzie jazda bez trzymanki. Na ten film czekają wszyscy!

Studio Warner Bros opublikowało pełny zwiastun filmu „Barbie” w reżyserii Grety Gerwig. Obsada produkcji robi wrażenie. Długo wyczekiwana premiera już niebawem!

W najpopularniejszą lalkę na świecie tytułową „Barbie” wcieli się aktorkaMargot Robbie. Towarzyszyć jej będzie Ken, którego zagra Ryan Gosling. W pozostałych rolach pojawią się także: Kingsley Ben-Adir, Will Ferrell, Connor Swindells, Ncuti Gatwa, Dua Lipa oraz Rhea Perlman. Dodatkowo w polskiej wersji możemy usłyszeć głos Krystyny Czubówny!

Studio Warner Bros. opublikowało oficjalny zwiastun filmu, który zapowiada się rewelacyjnie. Sami zobaczcie!

„Barbie”: Zwiastun filmu

Fabuła filmu i data premiery

Margot Robbie, czyli nasza Barbie ubrana jest w błękitną sukienkę, ma blond włosy, piękny uśmiech i charakterystyczną dla amerykańskich lalek fryzurę. Siedzi w różowym Chevrolecie Corvette, a całe tło jest równie cukierkowe. To zdradza tyle, że prawdopodobnie w filmie odwzorowana będzie klasyczna stylistyka świata Barbie, jaką znamy.

Główna bohaterka będzie musiała opuścić Barbieland, ponieważ zarzucono jej, że nie jest wystarczająco doskonała. Barbie będzie podróżować po prawdziwym świecie, gdzie przeżyje niezwykłe przygody. Margot Robbie, która jest jednocześnie producentką filmu, dodała, że historia Barbie może zainspirować młodych ludzi, którzy chcą spełniać swoje marzenia. Premiera filmu odbędzie się 21 lipca 2023 roku.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *