„Take My Breath Away": Nastolatka odwróciła wszystkie fotele!
Strona Główna > Nastolatka wykonaniem przeboju „Take My Breath Away” odwróciła wszystkie fotele!

Nastolatka wykonaniem przeboju „Take My Breath Away” odwróciła wszystkie fotele!

Na scenie „The Voice Kids” zabrzmiał wielki przebój zespołu Berlin, który doskonale pamiętamy z filmu „Top Gun”.

Podczas przesłuchań w ciemno w programie „The Voice Kids” Marysia Stachera z Domaszowic pod Kielcami zachwyciła trenerów swoim wykonaniem przeboju zespołu Berlin „Take my breath away” z filmu „Top Gun”.

Jej występ był na tyle imponujący, że odwróciła wszystkie fotele. Marysia po krótkim namyśle zdecydowała się dołączyć do drużyny Cleo – u której w poprzedniej edycji programu śpiewał jej brat Grześ. Podczas występu w studiu Marysię dopingowała cała rodzina, w tym młodszy brat i ciocia.

Pokazałaś, że dużo w tym głosie masz możliwości. I falsety i ten mocny dźwięk. Dla mnie wszystko się zgadzało. Włożyłaś w to masę serca.

– oceniła Cleo.

„The Voice Kids” powrócił w wiosennej ramówce TVP2

jury programu zasiadają niezmiennie Tomson i BaronCleo i Dawid Kwiatkowski.

W czerwcu 2017 roku telewizja TVP rozpoczęła przesłuchania do pierwszej dziecięcej edycji talent show. Do programu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 8 do 15 lat. Nagrodą główną jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tysięcy złotych, które zwycięzca może przeznaczyć na dalszą edukację muzyczną.

„Take My Breath Away” – przebój z filmu „Top Gun”

Autorami oryginalnej piosenki „Take My Breath Away” są Giorgio Moroder i Tom Whitlock. Utwór, który wykonała amerykańska grupa Berlin, powstał do filmu „Top Gun” z 1986 roku. Piosenka zdobyła Oscara oraz Złoty Glob i oczywiście status światowego hitu, docierając do top 3 list przebojów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, NRD, Kanadzie, Holandii, Francji, Belgii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i wielu innych krajach.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *