Strona Główna > Zapraszamy na koncerty Igora Herbuta w ramach „SłuchAM powered by Croma”!

Zapraszamy na koncerty Igora Herbuta w ramach „SłuchAM powered by Croma”!

Igor Herbut wystąpi w Radzyminie i Warszawie! Zapraszamy na solowe koncerty Igora Herbuta.

Lwia część, Tu, Pollock, Pizno… jak dawno tego nie grałem. Tylko w domu, w pokoju przy pianinie… a chciałbym dla Was.

I chciałbym zaprosić Was wszystkich do swojego pokoju, ale wszyscy się nie zmieścicie. Więc postanowiłem, tak jak w 2019 roku, na kilka wieczorów przenieść mój dom i moje pianino – do Was. Wtedy mówiłem o tych spotkaniach tak: „Już w marcu trasa pt. ,,Lwia część”.

Będę grał na pianie i opowiadał, a później będziemy mogli porozmawiać sobie o różnych sprawach. Nie mogę obiecać, że takie godzinne spotkanie naszpikowane moimi emocjami, intymnością i liryką Was nie zawiedzie i nie znudzi, ale obiecuję, że dam z siebie wszystko.” I teraz też tak będzie, ale dam z siebie jeszcze więcej, bo jeszcze więcej przeżyłem.

Minęły 3 lata. Na świat przyszedł Kai. Zadebiutowałem jako Igor Herbut albumem „Chrust” (zagram dla Was „Jasny”… i „Tańczmy”… i „Latające Słonie”, ojeju ile ten koncert będzie trwał! Ale nie martwcie się, zadbamy o to, by fotele były wygodne a sale kameralne i przytulne). Spotkacie się ze mną?

„SłuchAM powered by Croma” to cykl 16 koncertów, które zaplanowane są jeszcze w tym roku. Przedsięwzięcie, któremu przyświeca idea uważnego wsłuchiwania się w siebie, nie powstałby, gdyby nie współpraca Wytwórni Agora Muzyka z marką Croma – światowym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. Koncerty odbędą się na scenie partnera cyklu – w warszawskim Garnizonie Sztuki – teatrze pozytywnych emocji. Bilety dostępne na stronach: www.garnizonsztuki.org.pl

Garnizon Sztuki – teatr pozytywnych emocji

Od 2014 r. Fundacja Garnizon Sztuki rozwija unikatową ideę łączenia misji ze szlachetną rozrywką. Jest ona realizowana na scenie Garnizony Sztuki, który mieści się w samym sercu Warszawy przy ul. M. Konopnickiej 6. Wszystkie projekty Garnizonu Sztuki – teatru pozytywnych emocji poruszają uniwersalne wartości, podejmując ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które zawsze i niezmiennie dotyczą ludzi. Pomimo poruszanych niełatwych tematów, chcemy mądrze bawić, pokrzepiająco wzruszać, i skłaniać do refleksji, chcemy nieść pozytywny przekaz, dawać nadzieję.

Kilka słów o Igorze

Igor Herbut to polski piosenkarz, autor tekstów i kompozytor, założyciel zespołu LemON. Urodził się w 1990 roku w Przemkowie. Absolwent kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim.

W 2011 roku wziął udział w programie muzycznym „Must Be The Music. Tylko Muzyka”. W tym czasie zaprosił do współpracy muzyków i założył grupę Lemon, z którym brał udział w dalszych etapach programu. Zespół doszedł do finału i ostatecznie wygrał program.

W 2012 roku wydali płytę „Lemon”, na której większość kompozycji stworzyli sami. Krążek uplasował się na dziewiątym miejscu najlepiej sprzedających się albumów w Polsce i pokrył się platyną.

W 2013 roku wraz z Anią Dąbrowską, Małgorzatą Dacko, Aleksandrem Świerkotem i Jakubem Galińskim nagrał piosenkę promującą film „Wkręceni”. Utwór stał się przebojem. W czerwcu 2014 roku Herbut został nagrodzony „Super Jedynką” w kategorii „Super Artysta”. W tym samym roku ukazała się też druga płyta zespołu Lemon „Scarlett”, która też pokryła się platyną. Ich ostatnia płyta „Tu” wyszła w 2017 roku.

Zapraszamy na koncerty!

IGOR HERBUT – CHRUST / „SŁUCHAM POWERED BY CROMA”

23.10.2022 19:00 / RADZYMIN / SCENA CEGIELNIA

24.10.2022 19:00 / WARSZAWA / GARNIZON SZTUKI