Zespół Goya powraca z nowym albumem "Rozdział VIII" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół Goya powraca z nowym albumem „Rozdział VIII”

Zespół Goya powraca z nowym albumem „Rozdział VIII”

Nowy album zespołu Goya “Rozdział VIII” jest sumą inspiracji muzyką lat 90, na której zespół się wychował i która miała na niego największy wpływ.

Najnowszy album zespołu Goya to ukłon w kierunku idoli muzycznych zespołu, którzy tworzyli pop na najwyższym poziomie. Są to między innymi: Fleetwood Mac, Annie Lennox, Kate Bush i wielu innych. Płyta powstała w bardzo lajtowej, bezkompromisowej atmosferze, bez gonitwy za trendami. Jest to popowy, spójny album złożony z 11 historii o miłości i różnych jej aspektach. Teksty są wycinkami z życia codziennego, wraz z jego rozterkami, wzlotami i upadkami.

Jedną z tych historii jest utwór promujący album „Jane Austen”, do którego powstał klimatyczny teledysk nawiązujący stylizacjami do powieści tytułowej, angielskiej pisarki Jane Austen.

Zespół Goya prezentuje album „Rozdział VIII”

Zespół Goyaznany z wielu melodyjnych ciepłych utworów, które szturmem zdobyły listy przebojów – „Smak słów” czy „Tylko mnie kochaj” – tym razem wysyła nas w lata 90.

Płyta „Rozdział VIII” powstawała w bardzo lajtowej, bezkompromisowej atmosferze, bez gonitwy za trendami. Jest to popowy, spójny album złożony z 11 historii o miłości i różnych jej aspektach. Teksty to proste wycinki z życia wraz z jego rozterkami, wzlotami i upadkami.

Cały album będzie można usłyszeć na koncercie promocyjnym w Food Town w Fabryce Norblina już 2 kwietnia. Limitowana ilość biletów.

Posłuchaj albumu „Rozdział VIII”

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *