Celine Dion pokazała nowy klip do przeboju "My Heart Will Go On"
Strona Główna > Celine Dion pokazała nowy klip do przeboju „My Heart Will Go On”

Celine Dion pokazała nowy klip do przeboju „My Heart Will Go On”

Celine Dion wciąż potrafi zachwycić! Królowa ballady wraca ze swoim przebojem „My Heart Will Go On”, który zna niemal każdy. Tym razem artystka zaskakuje fanów nowym klipem, który poruszy każde serce.

Celine Dion zaskoczyła swoich fanów. Artystka właśnie opublikowała nowy teledysk do swojego kultowego hitu „My Heart Will Go On”. Piosenka ta stała się symbolem filmu „Titanic” z 1997 roku i przyniosła artystce ogromny sukces.

Nowa wersja teledysku ukazała się z okazji 25. rocznicy filmu „Titanic”. Nie ma w nim fragmentów z kultowej produkcji Jamsa Camerona. Jest on w stu procentach skupiony na Celine Dion.

Celine Dion prezentuje nową wersję teledysku do utworu „My Heart Will Go On”

Tak powstawał wielki hit Celine Dion do filmu „Titanic”

Celine Dion nigdy nie chciała zaśpiewać „My Heart Will Go On”. Właściwie to jej nienawidziła. Kiedy kanadyjska gwiazda nagrała tę piosenkę, nie myślała o filmie ani o tym, czy będzie grana w radiu. James Cameron przyjechał pewnego razu do Las Vegas i zaprosił Celine do swojego apartamentu, aby zaśpiewała mu piosenkę, którą mógłby wykorzystać w nowym filmie. Chodziło oczywiście o „Titanica”. Jamsowi nie do końca podobało się jej wykonanie.

Jednak kilka tygodni później zadzwonił do Celine i poprosił ją, aby przyleciała do Nowego Jorku nagrać demo. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Jak mówią sami twórcy „reszta jest historią”.

„My Heart Will Go On” pochodzi z wydanego w 1997 roku albumu Celine Dion „Let’s Talk About Love”. Piosenkę skomponowano specjalnie na potrzeby filmu „Titanic”Utwór został nagrodzony między innymi Oscarem w kategorii „Najlepsza oryginalna piosenka filmowa”, statuetką Grammy oraz Złotym Globem.

Celine Dion zaśpiewa w Polsce w 2024 roku!

Ze względu na dalszą rekonwalescencję Celine Dion, która nadal dochodzi do siebie po problemach zdrowotnych ogłosiła przełożenie wiosennych występów swojej europejskiej trasy Courage World Tour 2023Koncerty zaplanowane od 24 lutego do 11 kwietnia 2023 roku, w tym także wydarzenia w Łodzi oraz w Krakowie ostatecznie odbędą się na wiosnę 2024.

Zobacz także: Jimmy Fallon wkręcił jurorów „The Voice”! Tego występu długo nie zapomną [WIDEO]

Spektakle zaplanowane na 26 sierpnia – 4 października 2023 roku pozostaną bez zmian. Tym samym oznacza to, że Celine Dion w przyszłym roku powróci na trasy koncertowe po długiej przerwie spowodowanej chorobą.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *