Jamie Dornan zaśpiewał utwór Adele w zabawnej parodii Eurowizji
Strona Główna > Aktor znany z „Pięćdziesięciu twarzy Greya” zaśpiewał utwór Adele w zabawnej parodii Eurowizji

Aktor znany z „Pięćdziesięciu twarzy Greya” zaśpiewał utwór Adele w zabawnej parodii Eurowizji

Jamie Dornan, znany z roli w filmie „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, zdecydował się wziąć udział w charytatywnym programie organizowanym przez Comic Relief. W trakcie parodii Eurowizji, zaprezentował swój „wokalny” talent, wykonując utwór Adele. Aktor nie był jedyną gwiazdą, która pojawiła się w skeczu.

Co by było gdyby Adele pojechała na Eurowizję? Od lat 80. organizacja charytatywna Comic Relief organizuje coroczne wydarzenie charytatywne Dzień Czerwonego Nosa, które przypomina nieco finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach zbiórki organizowane jest również wielkie show, które jest transmitowane przez BBC, gdzie znane osoby występują w nietypowych i zabawnych rolach.

Podczas tegorocznej edycji finału show mogliśmy zobaczyć między innymi parodie brytyjskiego serialu „The Traitors” oraz Konkursu Piosenki Eurowizji. Jedną z gwiazd skeczu Eurowizji był aktor Jamie Dornan, znany z roli w filmie „Pięćdziesiąt twarzy Greya„, który „zaśpiewał” przebój Adele. Musicie to zobaczyć!

Gwiazda „50 twarzy Greya” Jamie Dornan zaśpiewał hit Adele

Jamie Dornan zdecydował się na nietypowe wykonanie piosenki Adele „Someone Like You”. W trakcie występu aktor zagrał na kartonowych planszach, ponieważ „stracił głos”. Niestety, jego występ nie zrobił na jurorach wrażenia.

Przebój Adele „Easy on me” w wykonaniu 10-latki? Przechodnie byli zachwyceni!

Claire Crosby to utalentowana dziesięciolatka, której głos jest znany nie tylko mieszkańcom Seattle, na którego ulicach często występuje, ale również niemal wszystkim zainteresowanym muzyką Internautom.

Ostatnio Claire powróciła na ulice swojego rodzinnego miasta. Tym razem zmierzyła się z hitem „Easy on me”, pochodzącym z najnowszego studyjnego albumu Adele. Przechodnie byli zachwyceni!

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *