Zespół Hey powraca na jedyny "kosmiczny koncert"!
Strona Główna > Zespół Hey powraca na jedyny „kosmiczny koncert”!

Zespół Hey powraca na jedyny „kosmiczny koncert”!

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów grupy Hey. Z okazji 30-lecia powstania zespołu odbędzie się wyjątkowy koncert w katowickim Spodku. Sprawdźcie szczegóły.

To będzie jedyny koncert Hey z okazji trzydziestej rocznicy debiutu zespołu nosi nazwę „HEY 30 Live!„. Artyści powracają na jeden wieczór, aby spotkać się z fanami, którzy przez wszystkie lata byli z nimi. Koncert odbędzie się 14 października 2023 roku w katowickim Spodku w ramach cyklu „Kosmiczny Koncert”.

Sprzedaż biletów na wydarzenie rusza 4 kwietnia 2023 roku na stronie kosmicznykoncert.pl

Zespół Hey świętuje 30-lecie debiutu

W lipcu 2021 roku, po 3,5-letniej przerwie, zespół Hey pojawił się na specjalnym koncercie podczas Festiwalu w Jarocinie. W tym czasie muzycy skupiali się na swoich projektach poza macierzystym zespołem. Wokalistka Katarzyna Nosowska w 2019 roku była dyrektorem Męskiego Grania, a także nagrała przebój „Sobie i wam” wraz z Organkiem, Krzysztofem Zalewskim i Igo.

Jej mąż, gitarzysta Paweł Krawczyk, stworzył duet Anieli z znaną z Firebirds wokalistką Joanną Prykowską. Drugi gitarzysta Marcin Żabiełowicz występował z zespołem BAiKA w latach 2018-2020, a obecnie wspiera Karolinę Czarnecką, a basista Jacek Chrzanowski współtworzy duet KiM i gra w Dezerterze. Perkusista Robert Ligiewicz pracuje w firmie zajmującej się oprawą pirotechniczną, a klawiszowiec Marcin Macuk jest cenionym producentem.

To właśnie Ci muzycy, którzy tworzyli ostatni skład zespołu Hey, właśnie ogłosili swoje powroty na „Kosmiczny koncert” w Spodku w Katowicach z okazji jubileuszu 30-lecia debiutanckiej płyty „Fire”. Wydarzenie „Hey30 Live!” odbędzie się 14 października, a artyści powracają na ten jeden wieczór, aby spotkać się z fanami, którzy przez te wszystkie lata byli z nimi.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *