"Złotopolscy" powracają po wielu latach! Zobaczymy stare odcinki w nowej odsłonie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Złotopolscy” powracają po wielu latach! Zobaczymy stare odcinki w nowej odsłonie

„Złotopolscy” powracają po wielu latach! Zobaczymy stare odcinki w nowej odsłonie

Telewizja TVP chce przypomnieć w ten sposób widzom Anię Przybylską tuż przed premierą filmu dokumentalnego „Ania”, który będzie miał premierę jesienią. Serial powróci na antenę już 1 sierpnia.

Serial „Złotopolscy” był emitowany na kanale TVP 2 w latach 1997-2010. Jest to jedna z najdłuższych polskich telenoweli, która liczy sobie 1121 odcinków. Historię rodzin Złotopolskich i Gabrieli śledziły przed telewizorami miliony widzów. Mamy dobrą wiadomość dla fanów tego kultowego serialu. Już 1 sierpnia 2022 roku „Złotopolscy” powrócą na antenę w odświeżonej wersji.

Produkcja opowiada o losach rodu Złotopolskich i Gabrielów, w której kluczowymi postaciami byli Dionizy (Henryk Machalica) i jego siostra bliźniaczka Eleonora (Alina Janowska). Rodzeństwo przez lata było ze sobą skłócone z powodu walki o majątek po rodzicach, a ich waśń tworzyła jeden z motywów przewodnich serialu.

Anna Przybylska, grająca postać Marylki Baki, już wcześniej współpracowała z Radosławem Piwowarskim, reżyserem „Złotopolskich”. Przybylska zagrała w filmie Piwowarskiego „Ciemna strona Wenus” z 1997 roku, w którym wcieliła się w postać „Suczki”. Był to jej debiut aktorski.

Emisja „Złotopolskich” od poniedziałku 1 sierpnia o 11:15 w TVP2.

Jesienią czeka nas premiera filmu biograficznego o Annie Przybylskiej. Produkcja pt. „Ania” wejdzie na ekrany kin 7 października. Reżyserami są Michał Bandurski, oraz Krystian Kuczkowski, twórcy dokumentów o Krzysztofie Krawczyku i Maryli Rodowicz. W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy, jak: Jan Englert, Cezary Pazura, Anna Dereszewska czy Michał Żebrowski.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *