Znajdziesz odmienny kwiat? Tylko najlepsi zrobią to w mniej niż 10 sekund! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Znajdziesz odmienny kwiat? Tylko najlepsi zrobią to w mniej niż 10 sekund!

Znajdziesz odmienny kwiat? Tylko najlepsi zrobią to w mniej niż 10 sekund!

Trudny test na spostrzegawczość. Ustaw stoper na dziesięć sekund i maksymalnie skup swój wzrok na obrazku. Czy uda ci się odnaleźć kwiat, który nie pasuje do reszty? Wbrew pozorom to wyzwanie nie jest wcale takie proste, jak się wydaje. Przekonaj się!

Jesteś dumny ze swoich umiejętności zaangażowanej obserwacji? Szybko dostrzegasz szczegóły i zależności między nimi? Przekonaj się, czy jesteś w tej dziedzinie prawdziwym mistrzem. Przed tobą wyjątkowo trudny test na spostrzegawczość. Tylko nieliczni rozwiążą go w mniej niż dziesięć sekund.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Test na spostrzegawczość

Codzienne małe, niewymagające wyzwania mogą okazać się idealnym treningiem dla mózgu. Testy na spostrzegawczość sprawdzą nie tylko twój wzrok, ale również spełnią się idealnie w ramach rozgrzewki umysłowej. Jeśli twoja spostrzegawczość na co dzień pozostawia wiele do życzenia, wypróbuj tylko ten krótki test. Efekty zauważysz natychmiast! Ponadto połączysz przyjemne z użytecznym. Rozwiniesz zarówno swoją kreatywność, jak i logiczne myślenie.

Zobacz także: Thirty Seconds to Mars znów w Polsce! Gdzie wystąpi zespół? [DATA, BILETY] 

Ten prosty obrazek wypełniony jest pozornie identycznymi kwiatkami. Nie dajcie się zwieść! Na grafice ukrywa się jeden wyjątkowy znak, który różni się od pozostałych. Przed tobą zadanie, które polega na odnalezieniu niepowtarzalnego kwiatka. Na wykonanie zadania masz zaledwie dziesięć sekund! Czas start!

Test na spostrzegawczość, Interia

To wyzwanie z pozoru wydaje się banalnie proste, jednak szybko okazuje się, że znalezienie wyjątkowego kwiatka nie jest wcale takie proste. Poniżej prezentujemy poprawne rozwiązanie testu na spostrzegawczość.

Zobacz także: „Co to płyta CD”? Nastolatki odkrywają relikty przeszłości 

Lubisz rozwiązywać łamigłówki umysłowe i testy na spostrzegawczość?

Rozwiązanie

Na poniższej fotografii prezentujemy poprawną odpowiedź. Nie udało ci się odnaleźć poprawnego kwiatka w mniej niż dziesięć sekund? Uspokajamy, tą umiejętnością mogą pochwalić się tylko nieliczni. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza!

Zobacz także: Krystian Ochman z przykrą wieścią. Fani go wspierają 

Wyjątkowy kwiatek znajduje się w trzecim rzędzie od dołu. Jest piąty od prawej strony. Dlaczego się wyróżnia? Zauważ, że znak pokryty jest wyłącznie jednolitym kolorem. Jeśli udało ci się poprawnie rozwiązać test, gratulujemy, jesteś ekspertem!

Możesz poćwiczyć umysł rozwiązując inne zagadki na naszej stronie. Znajdziesz je klikając w TEN link. Do dzieła! Powodzenia!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!