Zobaczył ten strój i zamarł. Wtedy William zakochał się w Kate
Strona Główna > Zobaczył ten strój i zamarł. Wtedy William zakochał się w Kate

Zobaczył ten strój i zamarł. Wtedy William zakochał się w Kate

Kate Middleton i książę William są małżeństwem od 12 lat. Poznali się jednak dużo wcześniej. Oto, jak Kate zauroczyła syna Karola III. Wszystko przez prześwitujący strój księżnej!

Kate Middleton i książę William poznali się na studiach. Następca brytyjskiego tronu i jego wybranka uczęszczali na Uniwersytet St. Andrews w Szkocji. On uczył się geografii, a księżna Cambridge historii sztuki.

Zobacz także: Karol III dostał prezent od papieża. Jest bardzo osobisty

Początek ich znajomości sięga 2001 roku. Nie była to jednak miłość od pierwszego wejrzenia. Choć słynni małżonkowie z rodziny królewskiej znają się ponad 20 lat, ślub wzięli dopiero w 2011 roku.

W dniu koronacji Karola III zapraszamy na program specjalny na antenie Radia Złote Przeboje. Poprowadzi go od 11:00 Marzena Rogalska. Do usłyszenia 6 maja!

Historia miłości Kate Middleton i księcia Williama

Syn Karola III i jego przyszła wybranka na początku się przyjaźnili. Miłość przyszła dopiero później i w tym roku będą obchodzić dwunastą rocznicę ślubu. Są jedną z najbardziej lubianych par z brytyjskiej rodziny królewskiej.

Zobacz także: Zaśpiewała słynne „bejba” jak Britney Spears. Nagranie ma milion wyświetleń!

Kiedy ją zobaczyłem, pomyślałem, że jest w niej coś wyjątkowego. Chciałem ją poznać bliżej, ale zostaliśmy przyjaciółmi – wspominał w wywiadach William.

Jak donoszą media, książę zakochał się w Kate, gdy zobaczył ją podczas charytatywnego studenckiego pokazu mody w 2002 roku. Wzrok następcy tronu przykuła… przeźroczysta sukienka koleżanki. To właśnie w niej wyszła na wybieg Middleton i oczarowała przyszłego męża.

Książę William miał wydać aż 200 funtów, by usiąść w pierwszym rzędzie i podziwiać swoją przyszłą małżonkę. Patrzył, jak Kate przechadza się po wybiegu w transparentnej kreacji. Stylizacja została sprzedana za 78 tys. funtów, czyli 400 tys. złotych.

Zobacz także: To znaleźli na Marsie. Piszą o „szkielecie smoka”

Według plotek, sukienka pierwotnie miała być noszona jako spódnica. Prawdopodobnie sama Kate zdecydowała jednak, że założy ją inaczej. Słusznie?

Nagranie, na którym widać słynną kreację żony księcia Williama można zobaczyć na poniższym nagraniu.

@hotforhistory

Before Prince William and princess Kate were married, and while they were still in university in 2002, Kate Middleton modeled a sheer mesh dress with black underwear on the runway. Prince William had purchased tickets for the front row and was totally smitten by her, and that was sort of the beginning of their relationship. #princesskate #princewilliam #willandkate #katemiddleton #royalstyle #royalfashion #royalfamily #meshdress #princeofwales #princessofwales

♬ The Cat Walk – Virginia Sanhouse

W dniu koronacji Karola III zapraszamy na program specjalny na antenie Radia Złote Przeboje. Poprowadzi go od 11:00 Marzena Rogalska. Do usłyszenia 6 maja!

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *