Adele znika z branży. "Naprawdę boję się"
Adele właśnie skończyła serię koncertów w Las Vegas. Teraz artystka zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, uda się na zasłużony odpoczynek. Jednak kiedy angielska piosenkarka ponownie stanie na scenie - tego nie wiadomo.
Adele wydała ostatni album studyjny "30" już trzy lata temu. Nie oznacza to jednak, że w ostatnim czasie narzekała na brak zajęć. W samym 2024 roku piosenkarka miała wiele zobowiązań koncertowych. W ostatnich miesiącach jej największym przedsięwzięciem była rezydentura w Las Vegas, która miała rozpocząć się już w styczniu 2022 roku. Niestety z powodu wielu losowych zdarzeń część koncertów musiała zostać przełożona. Dlatego też "Weekends with Adele" zwieńczono dopiero w ten weekend.
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Quiz. Ile wiesz Elektrycznych Gitarach? Za 18/20 bijemy brawa!
Adele zakończyła dwuletnią serię
Pierwszy występ w ramach "Weekend with Adele" przełożono ze względu na problemy zdrowotne większości jej zespołu. Koncertowa seria rozpoczęła się zatem dopiero w listopadzie 2022 roku. Dwuletnia rezydentura w Las Vegas zakończyła się w minioną sobotę po serii 100 koncertów. Podczas ostatniego występu Adele wypowiedziała słowa, które mogą zmartwić jej fanów.
Będę za tym strasznie tęsknić. Będę tęsknić za wami. Nie wiem, kiedy znowu wystąpię. Nic innego nie robię. Naprawdę boję się tego, co teraz będę robić. Nie mam absolutnie żadnych planów — powiedziała ze sceny artystka.
Redakcja poleca:To kombinują Jeżowska i Skrzynecka. "Tylko na zamkniętych imprezach"
Już wcześniej zapowiadała przerwę
Między kolejnymi etapami "Weekends with Adele" Brytyjska gwiazda odwiedziła również Europę, w tym Niemcy. W sierpniu bieżącego roku odbyła cykl koncertowy "Adele in Munich".
Już wtedy w wywiadach dla tamtejszych mediów nie kryła, że wyczekuje przerwy od pracy. "Nie planuję tworzyć nowej muzyki. Chcę zrobić dłuższą przerwę i myślę, że przez jakiś czas będę robić inne kreatywne rzeczy" - powiedziała wówczas dla niemieckiej stacji ZDF.
Redakcja poleca:Tomasz Jakubiak okropnie znosi chemię. "Coraz bardziej się boję"
W tej samej rozmowie Adele wyznała wówczas, że doskwiera jej popularność i tęskni za anonimowością.
Tęsknię za życiem przed sławą. Najbardziej za byciem anonimowym. Nie lubię być popularna. Kocham to, że mam możliwość tworzenia muzyki, kiedy tylko chcę, a ludzie są otwarci na to i to uwielbiają — dodała.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!