Alicja Szemplińska prezentuje oficjalną piosenkę 28. Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Ręcznej [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Alicja Szemplińska prezentuje oficjalną piosenkę 28. Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Ręcznej [WIDEO]

Alicja Szemplińska prezentuje oficjalną piosenkę 28. Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Ręcznej [WIDEO]

Tak, jak Mistrzostwa mają dwóch organizatorów, tak samo piosenka została stworzony przez polsko-szwedzki duet. „Stick Together” powstało ze szwedzkim producentem Joakimem Buddee, odpowiedzialnym m.in. za platynowy album Margaret „Add The Blonde” z 2014 roku oraz Jade Ell

Utwór nosi tytuł „Stick Together”, czym wprost nawiązuje do hasła towarzyszącego Mistrzostwom i zachęca do współpracy zespołowej. Zobaczcie teledysk:

Stick Together opowiada o tym, że siła jest w nas i razem możemy zrobić wszystko, możemy osiągnąć sukces i wygrać. Bardzo bym chciała, aby ten utwór zagrzewał do walki i dodawał poweru sportowcom. Wiem, ile czasu, poświęcenia i pracy kosztuje przygotowanie się do takich zawodów i naprawdę podziwiam wszystkich, którzy będą grali na polskich i szwedzkich boiskach w styczniu.

– mówi Alicja Szemplińska

Mecz oraz Ceremonia Otwarcia odbędą się 11 stycznia w katowickim Spodku. Alicja pierwszy raz wykona wówczas utwór Stick Together na żywo, a Polacy o 21:00 zmierzą się z mistrzami olimpijskim Francuzami. Mecze finałowe oraz Ceremonia Zamknięcia imprezy odbędą się 29 stycznia przed 20-tysięczną widownią na stadionie w Sztokholmie.

Gospodarzami MŚ 2023 będą Katowice, Województwo Śląskie, Kraków, Małopolska, Płock, Mazowsze i Gdańsk (w Polsce) oraz Goteborg, Malmo, Sztokholm, Kristianstad i Jonkoping (w Szwecji). Sprzedaż wejściówek trwa.

Polecamy również: