Michael Patrick Kelly prezentuje teledysk do utworu "Wonders" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michael Patrick Kelly prezentuje teledysk do utworu „Wonders” [WIDEO]

Michael Patrick Kelly prezentuje teledysk do utworu „Wonders” [WIDEO]

Michael Patrick Kelly zrobił fanom niespodziankę, udostępniając teledysk do nowego singla z rozszerzonej wersji albumu „B.O.A.T.S.”. Do współpracy nad tym utworem zaprosił popularnego rapera.

Na rozszerzoną edycję swojego albumu „B.O.A.T.S.”, która ukazała się rok temu, Michael Patrick Kelly wymyślił coś wyjątkowego. Współpracował z legendą rapu Rakimem nad nowym singlem „Wonders”. Do utworu powstał widowiskowy teledysk.Możecie go zobaczyć poniżej.

Charakterystyczny 4-oktawowy głos Michaela Patricka Kelly, jego dar do pisania piosenek, odziedziczona we krwi muzykalność, a także unikatowe doświadczenia jako: dziecięcej gwiazdy, obiektu westchnień nastolatek, mnicha, męża i gwiazdy rocka powracającej na największe sceny, ułatwiły mu stworzenie piosenek pełnych odwagi, nadziei i pocieszenia. Bez popadania w naiwność.

Czy to w kinowych balladach, czy w pełnym rozpędu, przypominającym Springsteena rocku, czy popie z odrobiną reggae lub kultowym brzmieniu Beatlesów z lat 60., muzycznie: „B•O•A•T•S” przesuwa wszelkie granice gatunków. Przez zróżnicowane pejzaże dźwięków i nastrojów wyjątkowy głos Michaela Patricka przepływa jak niestrudzona rzeka, zabierając nas w ponury świt świata, który tylko my możemy ulepszyć” „Chodź, naprawmy niektóre błędy!” jak śpiewa w piosence tytułowej.

Nie byłby to album Michaela Patricka Kelly, gdyby nie było na nim porywająco dobrej muzyki… nie byłby nim także, gdyby nie skłaniał do wiary, że ludzkość to nie tylko upadek tej planety, ale także jej największa nadzieja.

Polecamy również: