Andera Bocelli z dziećmi w poruszającym świątecznym utworze "Il Giorno Più Speciale" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Andera Bocelli z dziećmi w poruszającym świątecznym utworze „Il Giorno Più Speciale” [WIDEO]

Andera Bocelli z dziećmi w poruszającym świątecznym utworze „Il Giorno Più Speciale” [WIDEO]

„Il Giorno Più Speciale” to drugi singiel z nowego albumu Andrei, Matteo i Virginii Bocelli „A Family Christmas”, który ukazał się 21 października 2022 roku.

Światowej sławy tenor Andrea Bocelli połączył siły ze swoim 24-letnim synem Matteo Bocellim i 10-letnią córką Virginią Bocelli na ich pierwszym wspólnym albumie, „A Family Christmas”. Płyta ukazuje ich wielopokoleniowy talent muzyczny w wielu świątecznych, ulubionych utworach.

Już teraz możecie zobaczyć teledysk do utworu „Il Giorno Più Speciale”. Od razu poczujecie klimat zbliżających się Świąt!

Album został wyprodukowany przez nominowanego do wielu nagród Grammy i Oscara kompozytora i producenta, Stephana Moccio – znanego ze współpracy między innymi z Celine Dion, The Weeknd, Miley Cyrus i Barbrą Streisand – który również współtworzył oraz współaranżował utwór „The Greatest Gift”, wraz z Amy Wadge, Jonasem Myrinem i Andreą Bocellim. Stephan Moccio jest artystą związanym z Decca Records.

„A Family Christmas” zawiera nowe wersje tradycyjnych utworów świątecznych, zaaranżowanych na trzy głosy, w tym „Away in a Manger” i „Joy To The World”, a także popularne melodie świąteczne z całego świata, takie jak „Feliz Navidad” i kolejny, zupełnie nowy utwór, „ Il Giorno Piu Speciale”, napisany przez Federicę Abbate, Cheope, Katoo i Andreę Bocellego.

Polecamy również: