Pink, Queen i Foo Fighters wykonali przebój "Somebody to Love" dla Taylora Hawkinsa [WIDEO] »
Strona Główna > Pink, Queen i Foo Fighters wykonali przebój „Somebody to Love” dla Taylora Hawkinsa [WIDEO]

Pink, Queen i Foo Fighters wykonali przebój „Somebody to Love” dla Taylora Hawkinsa [WIDEO]

Pink wykonała utwór „Somebody to Love” zespołu Queen, w towarzystwie Foo Fighters. W taki sposób oddali hołd dla Taylora Hawkinsa. Sprawdź, filmik poniżej.

Na koncercie w Los Angeles, Pink wraz z muzykami Foo Fighters i Brianem May oddali hołd dla Taylora Hawkinsa. Z tej okazji zagrali piosenki, które kochał. Jedną z nich była piosenka zespołu Queen, „Somebody to Love”. Pink, zanim wykonała ten utwór wraz z Foo Figthers i Brianem, pojawiła się na scenie kilkukrotnie, wykonując inne utwory między innymi z Nancy Wilson i Heart wykonując utwór„Barracuda”.

„Somebody To Love” w wykonaniu Taylora Hawkinsa

Taylor Hawkins został odnaleziony martwy 25 marca 2022 roku w pokoju hotelowym przy Casa Medina w Bogocie. Perkusista miał 50 lat. Bardzo często na koncertach grupy Foo Fighters wykonywał ten wielki przebój grupy Queen. Tak zapamiętają go jego fani.

„Somebody To Love” – Queen

Utwór zespołu Queen wydany w 1976 roku z albumu „A Day at the Races” był o miłości. Przedstawiał Freddiego jako zniszczonego, przygnębionego i ostatecznie tęskniącego za miłością człowieka, który szukał sposobu na pozbycie się tego smutku. Taylor Hawkins często wykonywał tę piosenkę na własnych koncertach.

Polecamy również: