Baśniowy musical inspirowany twórczością Britney Spears zadebiutuje na Broadwayu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Baśniowy musical inspirowany twórczością Britney Spears zadebiutuje na Broadwayu

Baśniowy musical inspirowany twórczością Britney Spears zadebiutuje na Broadwayu

Już 22 czerwca 2023 roku na scenie broadwayowskiego Teatru Marquis zadebiutuje feministyczny musical inspirowany twórczością Britney Spears. Publiczność będzie miała okazję posłuchać największych hitów Księżniczki Popu w wykonaniu Kopciuszka, Królewny Śnieżki oraz Małej Syrenki.

Britney Spears to muzyczna ikona, która swoimi dokonaniami i historią wciąż porusza kolejne pokolenia słuchaczy. Stała się również natchnieniem dla osób odpowiedzialnych za powstanie musicalu „Once Upon a One More Time”, które swoją oryginalną opowieść oparły właśnie na przebojach piosenkarki.

Spektakl to historia feministycznego przebudzenia postaci z naszych ulubionych baśni, które po jednym ze spotkań klubu książki zdają sobie sprawę, że poślubienie czarującego księcia z bajki to niejedyna droga do odnalezienia szczęśliwego zakończenia.

Choć musical na Broadwayu zadebiutuje dopiero wiosną, amerykanie mogli podziwiać go już wcześniej w Chicago oraz stolicy kraju. Zobaczcie, jakie wrażenie spektakl wywarł na publiczności!

W musicalu, za którego reżyserię oraz choreografię odpowiada utalentowane małżeństwo Mari i Keone Madrid, znajdą się aż 23 piosenki Spears, w tym hity takie jak „…Baby One More Time”, „Oops!…I Did It Again” czy „Womanizer”. Choć na scenie teatru nie ujrzymy samej Britney, artystka nie ukrywa swojego entuzjazmu i zainteresowania przedstawieniem, które zyskało jej całkowitą aprobatę.

Przedpremierowe spektakle podziwiać będzie można w nowojorskim Teatrze Marquis już od 13 maja 2023 roku, natomiast oficjalna premiera odbędzie się 22 czerwca.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *