„Can't Help Falling In Love”: Piękny cover w wykonaniu młodej skrzypaczki, Karoliny Protsenko [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Can’t Help Falling In Love”: Piękny cover w wykonaniu młodej skrzypaczki, Karoliny Protsenko [WIDEO]

„Can’t Help Falling In Love”: Piękny cover w wykonaniu młodej skrzypaczki, Karoliny Protsenko [WIDEO]

Nastoletnia artystka, prezentując utwór Elvisa Presleya, po raz kolejny udowodniła, że z muzyką łączy ją żywe uczucie.

Karolina Protsenko jest 14-letnią skrzypaczką, która miłość do muzyki ma zapisaną w genach. Jej grający na gitarze oraz pianinie rodzice do edukacji córki podeszli bardzo poważnie – dziewczynka zaczęła uczęszczać na lekcje już w wieku 6 lat. Starania opłaciły się, ponieważ obecnie Karolina jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek swojego pokolenia – w serwisie YouTube jej muzyczne poczynania obserwuje 7,7 miliona osób.

Młoda skrzypaczka swoje występy rozpoczęła już w 2017 roku w kalifornijskim mieście Santa Monica. To właśnie na tamtejszych ulicach występuje po dziś dzień, regularnie racząc publiczność swoimi interpretacjami znanych utworów pochodzących z różnorodnych gatunków. Jednym z przebojów znajdujących się w repertuarze dziewczynki jest oryginalnie wykonywane przez Elvisa Presleya „Can’t Help Falling In Love”. Obejrzyjcie poniższe nagranie i przekonajcie się na własnej skórze, co ze słuchaczem potrafi zrobić Karolina!

Melodia „Can’t Help Falling In Love” zrodziła się z inspiracji powstałym w 1784 roku francuskim utworem „Plaisir d’amour”. Emocjonalną balladę jako pierwszy wykonał Elvis Presley, docierając nią na sam szczyt list przebojów. Piosenka została również użyta w filmie zatytułowanym „Błękitne Hawaje”, w którym piosenkarz gra główną rolę.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *