Strona Główna > „Bo jesteś Ty”: Natalia Szroeder i Król w koncertowym teledysku do nowej wersji hitu Krzysztofa Krawczyka

„Bo jesteś Ty”: Natalia Szroeder i Król w koncertowym teledysku do nowej wersji hitu Krzysztofa Krawczyka

Do Internetu trafia dzisiaj trzecie z kolei video będące zapisem wspaniałych występów i ciekawych interpretacji największych przebojów Krzysztofa Krawczyka, które były częścią koncertów „Tribute to Krzysztof Krawczyk.Urbański Orkiestra i Goście”.

Koncerty te odbywały się w ramach sponsorowanej przez markę Żywiec trasy Męskiego Grania a duet Błażeja Króla i Natalii Szroeder zaprezentował piosenkę „Bo jesteś Ty” dwukrotnie, we Wrocławiu i w Żywcu. Video zostało zrealizowane podczas drugiego występu artystów.

Zobacz teledysk:

Przygotowanie nowej interpretacji tak kultowego nagrania, które w oryginale Krzysztof Krawczyk wykonywał z Edytą Bartosiewicz stanowiło dla Błażeja, Natalii jak i producenta muzycznego tego projektu Wojtka Urbańskiego nie lada wyzwanie. Artyści musieli znaleźć indywidualną drogę do sedna tej piosenki by finalnie w swojej delikatnej i eterycznej interpretacji świetnie się odnaleźć. Poprzednie dwa videa, które pojawiły się dotychczas w sieci w ramach promocji koncertu i albumu to teledyski „Pamiętam Ciebie z tamtych lat” braci Kacperczyk oraz „Ostatni raz zatańczysz ze mną” Piotra Zioły.

Nagranie „Bo jesteś Ty” w wykonaniu Błażeja Króla i Natalii Szroeder pochodzi z dostępnego zarówno w sklepach stacjonarnych CD  jak i w streamingu digitalowego albumu „Tribute to Krzysztof Krawczyk. Urbański Orkiestra i Goście”, będącego muzycznym hołdem dla Ikony polskiej sceny muzycznej i popkultury – Krzysztofa Krawczyka. Płyta jest zapisem wybranych utworów wykonanych podczas serii trzech koncertów Męskiego Grania w Katowicach, Wrocławiu i Żywcu.  

Kultowe piosenki Krawczyka, w nowej oprawie muzycznej przygotowane zostały przez znanego kompozytora, aranżera i producenta muzycznego Wojtka Urbańskiego. Nowe wykonania powstały z wykorzystaniem sekcji dętej i smyczkowej, które rzucają inne światło na te kultowe kompozycje. Soliści w charakterystyczny dla siebie sposób budują swoim talentem, głosem i emocjami własną wizję znanych przebojów. Tę energię ze sceny czuli uczestnicy koncertów a także przebija się ona na samej płycie! 25 listopada 2022 do sklepów trafi także winylowa wersja tego albumu. Można go już zamawiać w przedsprzedaży.

Polecamy również: