„Careless Whisper”: Sprawdź, jak brzmi przebój George'a Michaela w wykonaniu młodego skrzypka [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Careless Whisper”: Sprawdź, jak brzmi przebój George’a Michaela w wykonaniu młodego skrzypka [WIDEO]

„Careless Whisper”: Sprawdź, jak brzmi przebój George’a Michaela w wykonaniu młodego skrzypka [WIDEO]

Daj się zaczarować Alanowi Milanowi, słuchając jego najnowszego coveru.

Alan Milan to młody artysta z Dallas, który na swoim kanale na YouTube – ItsAMoney, publikuje grane na skrzypcach covery światowych hitów takich jak „As it was”, „Sweater Weather” czy świąteczne „Let it snow”. Choć jego interpretacje nie zawierają słów, spotykają się z szerokim uznaniem, o czym świadczy fakt, że mężczyznę od 2017 roku zaobserwowało aż milion osób. Obecnie Alan nie pracuje z żadnym nauczycielem, a na doskonalenie swojej pasji w domowym zaciszu poświęca kilka godzin tygodniowo.

Najnowszym coverem skrzypka jest przebój „Careless Whisper”, który w oryginale wykonuje piosenkarz George Michael. Zobaczcie, jak Alan poradził sobie tym hitem lat 80.!

„Careless Whisper” jest wydaną w roku 1984 piosenką duetu Wham!, zaśpiewaną w całości przez George’a Michaela. Została umieszczona w albumie „Make it big”, na którym figuruje zaraz obok innego hitu zespołu – „Wake me up before you go-go”. Utwór od razu osiągnął sukces, nie schodząc z pierwszych miejsc światowych list przebojów. Jego tekst opowiada o wyrzutach sumienia dręczących osobę, która zdradziła swojego partnera.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *