"1899": Maciek Musiał niczym Krzysztof Krawczyk zabiera nas "Parostatkiem w piękny rejs" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „1899”: Maciek Musiał niczym Krzysztof Krawczyk zabiera nas „Parostatkiem w piękny rejs” [WIDEO]

„1899”: Maciek Musiał niczym Krzysztof Krawczyk zabiera nas „Parostatkiem w piękny rejs” [WIDEO]

Maciej Musiał zaprasza na nietypową przygodę na pokładzie statku Cerber. Zobaczcie jego nieznane zakamarki.

Serial „1899” zadebiutował na Netfliksie 17 listopada 2022 roku. Produkcja cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Do sieci trafił film, na którym możemy zobaczyć Maćka Musiała śpiewającego przebój Krzysztofa Krawczyka „Parostatkiem w piękny rejs”. Aktor oprowadza nas po tajemniczym pokładzie statku Cerber. Zobaczcie, co można na nim znaleźć!

O czym opowiada serial „1988”?

Osiem odcinków śledzi tajemnicze okoliczności związane z podróżą statku imigrantów z Europy do Nowego Jorku. Pasażerowie, wszyscy z różnych środowisk i narodowości, są zjednoczeni przez swoje nadzieje i marzenia na nowe stulecie i swoją przyszłość za granicą. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy na otwartym morzu na horyzoncie pojawia się jeszcze jeden okręt emigrantów. To, co zastają na jego pokładzie, zamienia rejs do ziemi obiecanej w prawdziwy koszmar.

Pierwszy sezon został udostępniony w całości i składa się z 8 odcinków.

W obsadzie prócz Musiała znaleźli się także: Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Lucas Lynggaard Tonnesen, Rosalie Craig, Clara Rosager, Maria Erwolter, Yann Gael, Mathilde Ollivier, Jose Pimentao, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Fflyn Edwards, Alexandre Willaume i Anton Lesser. Odgrywane przez nich postacie mówią w swoich ojczystych językach.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *