Powstaje horror, w którym Bambi zabija ludzi! Strzeżcie się krwiożerczej bestii z lasu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Powstaje horror, w którym Bambi zabija ludzi! Strzeżcie się krwiożerczej bestii z lasu

Powstaje horror, w którym Bambi zabija ludzi! Strzeżcie się krwiożerczej bestii z lasu

Niegdyś kochany jelonek Bambi stał się mrocznym mordercą w nowym horrorze „Bambi: The Reckoning”. Skąd ten pomysł?

To już kolejny tego typu projekt w ostatnim czasie. Przypominamy, że powstają również horrory z udziałem Kubusia Puchatka i Piotrusia Pana. Nie powinna więc zaskoczyć nas informacja o filmie o krwiożerczym jelonku Bambi. Jednak przecieramy oczy ze zdumienia.

Scott Jeffrey, reżyser horrorów „The Curse of Humpty Dumpty” i „The Bad Nun”, ujawnił w wywiadzie dla Dread Central, że reżyseruje „mroczną wersję” prawie 100-letniej powieści Felixa Saltena „Bambi”.

Film będzie niewiarygodnie mroczną opowieścią o historii z 1928 roku, którą wszyscy znamy i kochamy. Bambi będzie okrutną maszyną do zabijania, która czai się w dziczy.

— powiedział Jeffrey.

Ujawnił również, że inspiracją dla nowego filmu „Bambi” – zatytułowanego „Bambi: The Reckoning” – jest „The Ritual” Netflixa, który opowiada o grupie czterech mężczyzn, którzy podczas pieszej wycieczki wkraczają do tajemniczego lasu, by spotkać przerażającą bestię.

Film zostanie wyprodukowany przez Rhysa Frake-Waterfielda — który zyskał rozgłos dzięki rujnującemu nasze dzieciństwo slasherowi o Kubusiu Puchatku, którego premiera zaplanowana jest na 15 lutego.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *