Czy Justynę Steczkowską łączy coś z uczestnikiem "The Voice of Poland"? Fani wietrzą spisek » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Czy Justynę Steczkowską łączy coś z uczestnikiem „The Voice of Poland”? Fani wietrzą spisek

Czy Justynę Steczkowską łączy coś z uczestnikiem „The Voice of Poland”? Fani wietrzą spisek

W drugim odcinku „The Voice of Poland” jednym z uczestników był fryzjer Łukasz Darłak. Niektórzy dociekliwi internauci sugerowali, że Justyna Steczkowska mogła go wziąć do swojej grupy nie tylko ze względu na talent wokalny.  

„The Voice of Poland” gości na antenie TVP 2 już od 12 lat. Niedawno w jesiennej ramówce zadebiutowała 14. już edycja tego popularnego programu rozrywkowego. Po raz kolejny jurorami-trenerami są: Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Baron i Tomson.  

Zobacz także: “Nasz nowy dom” popularniejszy dzięki Romanowskiej? Są wyniki oglądalności

Kontrowersje wokół uczestnika „The Voice of Poland

Mamy za sobą drugi odcinek nowej edycji „The Voice of Poland” i kolejne przesłuchania w ciemno. Jednym z uczestników był 38-letni Łukasz Darłak. Powiedział w programie, że jest właścicielem dwóch salonów fryzjerskich w Krakowie.  

Fryzjer-stylista wykonał na castingu przebój grupy Pectus „Jeden moment„. Jego śpiew zwrócił uwagę Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka. Oboje mocno chwalili jego występ. Lider TSA ocenił, że to „fajny facet, który fajnie śpiewa”. Ostatecznie uczestnik obwieścił: „Serce i całe moje ciało podpowiada mi, że idę do grupy Justyny”.

Zobacz także: Córka Natalii Kukulskiej opuszcza Polskę. „W drodze po marzenia”

Justyna Steczkowska przygarnęła do swojego zespołu fryzjera siostry?

Widzowie szybko doszukali się tutaj dziwnego zbiegu okoliczności. Ich uwagę zwrócił fakt, że sam Darłak był określony jako „fryzjer gwiazd”. W materiale przed występem pokazywał zdjęcia ze znanymi osobami, które korzystały z usług w jego salonach.  

Co bardziej podejrzliwi internauci zaczęli szukać głębiej. Okazało się, że w jego salonie gościła nie raz m.in. Magda Steczkowska, a więc siostra jurorki „The Voice of Poland”. Część komentujących w mediach społecznościowych zasugerowała, że być może także dlatego mogło znaleźć się dla 38-latka miejsce w dalszym etapie show.  

„W tym programie jest kumoterstwo chyba rozumiecie”, „Ale weźcie pod uwagę to, że ten chłopak jest fryzjerem siostry Justyny Steczkowskiej. Więc podejrzewam, że szepnęła słówko lub dwa i dadzą mu się chwilę pobawić (…)” – pisali pod nagraniem z występem Darłaka na YouTube.

Zobacz także: Kontrowersje po ostatnim odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo”. „To obrzydliwe”

„Najlepsze, bo udawała, że go wcale nie zna, żenada”, „Pani Magda Steczkowska niejednokrotnie pokazywała go na swoich social mediach”, „Fryzjer poszedł do Justyny, bo jej siostra się tam czesze”, „Łukasz jest stylista Pani Magdy Steczkowskiej siostry Pani Justyny, którą wybrał” – wskazywano z kolei na profilu programu na Facebooku.