Wednesday: Dyrektorka szkoły i student zatańczyli na studniówce taniec Wednesday. Doda taniec Wednesday:.
Strona Główna > Dyrektorka szkoły zatańczyła z uczniem na studniówce taniec Wednesday! [WIDEO]

Dyrektorka szkoły zatańczyła z uczniem na studniówce taniec Wednesday! [WIDEO]

Przez ostatnie tygodnie w Internecie wielkim hitem był taniec Wednesday z balu, na którym się pojawiła. Nietypowy układ choreograficzny próbują powtórzyć internauci i gwiazdy z całego świata. Zobaczcie, jak poradziła sobie z tym zadaniem dyrektorka szkoły i jej student!

Wednesday na studniówce w Sosnowcu

Niektórzy z Was pewnie mają już dość kolejnych odsłon słynnego tańca z serialu Netfliksa „Wednesday”. Naśladowali go już wszyscy od Dody, Camilli Cabello, przez Lady Gagę, po Kim Kardashian i Madonnę. Powstrzymajcie jednak jeszcze swoje negatywne komentarze. Mamy dla Was coś, czego chyba nikt by się nie spodziewał. Pani dyrektor IX LO w Sosnowcu postanowiła pokazać swoje taneczne umiejętności na balu studniówkowym. Wraz z jednym z uczniów wykonała viralowy taniec Wednesday! Nagranie ma już ponad dwa miliony wyświetleń!

@ixlo_sosnowiec_

Nasza kochana Pani Dyrektor na studniówce Szymborskiej!!!💚💙💪🏻💪🏻💪🏻#studniówka #studniowka #studniowka2023 #studniówka2023 #dyrektor

♬ dźwięk oryginalny – Sosnowiec IX LO

Fenomen serialu „Wednesday”

„Wednesday” stała się jednym z największych hitów Netflixa, w dużej mierze dzięki Jennie Ortega. Aktorka gra w Wednesday Addams w serii spin-off, która stała się jednym z najczęściej oglądanych tytułów w serwisie streamingowym od czasu jego premiery w listopadzie.

Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

Polecamy również: