"Dzisiaj śpisz ze mną": Maciej Musiał w pikantnym filmie Netflixa
Strona Główna > „Dzisiaj śpisz ze mną”: Maciej Musiał w pikantnym filmie Netflixa [WIDEO]

„Dzisiaj śpisz ze mną”: Maciej Musiał w pikantnym filmie Netflixa [WIDEO]

Za nami premiera filmu „Dzisiaj śpisz ze mną” z Maciejem Musiałem i Romą Gąsiorowską. Produkcja już zbiera pozytywne recenzje. Romans ma duże szanse podbić listę TOP 10 w naszym kraju i na całym świecie!

„Dzisiaj śpisz ze mną”: opis filmu

Film „Dzisiaj śpisz ze mną” to kolejna polska produkcja od platformy Netflix, która powstała na podstawie książki. Tym razem jest to literackie dzieło pisarki Anny Szczypczyńskiej.

Nina ma poukładane życie: dobrą pracę, piękne córki i kochającego męża. Jednak z czasem czar w jej związku prysł. Kiedy małżeństwo Niny przeżywa kryzys, przypadkowo spotyka w pracy młodego i przystojnego stażystę. Jan wywraca jej świat do góry nogami i budzi w niej dziewczynę, którą była kiedyś, zanim została wzorową żoną i matką.

Produkcja w reżyserii Roberta Wichrowskiego zawiera sporo pikantnych scen. Nie jest to na pewno jedna z tych typowych komedii romantycznych, do których przywykliśmy.

Zobacz zwiastun:

„Dzisiaj śpisz ze mną”: obsada filmu

W rolach głównych Roma Gąsiorowska jako Nina i Maciej Musiał jako stażysta Jan. W pozostałych rolach zobaczymy również: Magdalena Groszek, Jacek Koman, Wiktoria Krażek, Marta Król, Filip Lipiecki, Małgorzata Mikołajczak, Karolina Porcari, Ewa Wencel, Wojciech Zielinski, Jadwiga Żurawska.

Film „Dzisiaj śpisz ze mną”: Kiedy premiera?

Nowy polski film Netflixa „Dzisiaj śpisz ze mną” w reżyserii Roberta Wichrowskiego miał premierę 1 marca 2023 roku. „Dzisiaj śpisz ze mną” to piękna i zmysłowa opowieść o marzeniach, ale przede wszystkim o trudnych wyborach i odpowiedzialności.

Polecamy również: