Shallow: Kasia Moś i Piotr Cugowski w duecie
Strona Główna > Kasia Moś i Piotr Cugowski jak Lady Gaga i Bradley Cooper! Zaśpiewali hit „Shallow” [WIDEO]

Kasia Moś i Piotr Cugowski jak Lady Gaga i Bradley Cooper! Zaśpiewali hit „Shallow” [WIDEO]

Do tego duetu doszło podczas koncertu muzyki filmowej i musicalowej „Fall In Love Symfonicznie”. Kasia Moś i Piotr Cugowski wykonali przebój „Shallow” z filmu „Narodziny Gwiazdy”.

Wiemy, że uwielbiacie przebój „Shallow”. Jesteśmy ciekawi, jak spodoba Wam się to wykonanie. Za nami seria koncertów muzyki filmowej i musicalowej „Fall in love symfonicznie”. Do tego projektu zaproszono Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Śląskiej oraz polskich solistów obdarzonych wyjątkowymi głosami w tym Piotra Cugowskiego, Kasię Moś i Natalię Lesz.

Podczas jednego z ostatnich koncertów mogliśmy zobaczyć wyjątkowy duet. Kasia Moś i Piotr Cugowski wykonali utwór „Shallow” z filmu „Narodziny Gwiazdy”.

„Shallow” oscarowy przebój

„Narodziny gwiazdy” to muzyczny melodramat w reżyserii Bradleya Coopera. Jest to już czwarty remake musicalu o tym samym tytule z 1937 roku. Film opowiada burzliwą historię związku muzyka Jacksona Maine’a (Bradley Cooper) i kelnerki Ally (Lady Gaga). Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę, ponieważ mężczyzna jest alkoholikiem.

Pochodząca z filmu piosenka „Shallow”, którą Lady Gaga wykonała razem z Bradleyem Cooperem, otrzymała cztery nominacje do nagrody Grammy, z czego wygrała w dwóch kategoriach: Najlepszy występ popowy w duecie/grupie oraz Najlepsza piosenka napisana do filmu kinowego/telewizyjnego. Otrzymała również Złoty Glob i statuetkę Oscara dla Najlepszej piosenki filmowej.

Polecamy również: