Ewa Kasprzyk wystąpiła w klipie Sławomira. Mówi, kto stoi za jego sukcesem
Strona Główna > Ewa Kasprzyk wystąpiła w klipie Sławomira. Mówi, kto stoi za jego sukcesem

Ewa Kasprzyk wystąpiła w klipie Sławomira. Mówi, kto stoi za jego sukcesem

Kilka lat temu aktorka Ewa Kasprzyk wystąpiła w klipie do piosenki Sławomira „Megiera”. W rozmowie z „Pudelkiem” artystka wróciła do tamtego czasu. Zdradziła, kto zaprosił ją do projektu i stał za jego sukcesem.

Ewa Kasprzyk nie była jedyną gwiazdą, jaka wystąpiła w klipie „Magiery”. W teledysku mogliśmy zobaczyć też m.in. Krzysztofa Kiersznowskiego czy Lecha Dyblika. Jak przyznała Kasprzyk w rozmowie z Pudelkiem, aktorzy za swoje występy w klipie, nie otrzymali wynagrodzenia. Ja się zrzekłam praw do jakiejkolwiek zapłaty, zrobiłam to pro bono, z takiej czystej chęci pomocy i wypromowania kogoś – wyznała aktorka w rozmowie z Pudelkiem. Kasprzyk dodała, że Sławomir i Kajra nie mieli wówczas pieniędzy. Teraz zapewne nie mogą narzekać na swoje zarobki.

Czytaj też: Krzysztof Cugowski kończy 73 lata. Zdradza, czego żałuje i kiedy zakończy karierę

Gwiazda wyznała też, kto jej zdaniem stoi za sukcesem Sławomira. Tą osobą jest jego żona. – Ja myślę, że ich kariera potoczyła się w sposób nieprawdopodobny. Myślę, że ona jest tą szyją, która tym kręci – powiedziała Ewa Kasprzyk Pudelkowi. Dodała, że to Kajra zaproponowała jej udział w teledysku do „Magiery” i podsunęła scenariusz.

Czytaj też: Spektakularna kariera brata Dawida Kwiatkowskiego. Mało kto w Polsce zna dokonania Michała!

Sławomir i „Magiera”

„Magiera”, która była debiutanckim utworem Sławomira, okazała się nie lada hitem. W tej chwili, po latach, teledysk notuje blisko 56 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Po wydaniu „Magiery” kariera Sławomira i Kajry nabierała rozpędu. Wkrótce muzyk opublikował kolejne teledyski – do piosenek: „Ni mom hektara” i „Aneta”.

Sławomir wydał jak dotąd dwa albumy studyjne: „The Greatest Hits” i „The Best Of”.

A Wy pamiętacie jeszcze „Magierę”? Jak Wam się podobał klip? Czekamy na Wasze komentarze!

Czytaj też: Michał Wiśniewski w nowym utworze z córką Etiennette. Fani zachwyceni!