Filip Chajzer otwiera nowy lokal. Obiecał kawę za darmo. Znamy szczegóły
Strona Główna > Filip Chajzer otwiera nowy lokal. Obiecał kawę za darmo. Znamy szczegóły

Filip Chajzer otwiera nowy lokal. Obiecał kawę za darmo. Znamy szczegóły

Filip Chajzer pochwalił się właśnie na swoich mediach społecznościowych, że udało mu się odebrać klucze… do nowego lokalu! Będzie tam można zjeść pyszne śniadania i wypić kawę.

Filip Chajzer nie może uwierzyć w swoje szczęście! Nareszcie udało mu się odebrać klucze do swojego nowego lokalu gastronomicznego. Celebryta zapowiada, że będzie u niego można na okrągło jeść jedynie śniadania. Zdradził szczegóły i wyznał także, kto może liczyć u niego na darmową kawę.

Zobacz także: Mandaryna znów śpiewa! Tego nagrania nie można przegapić

Filip Chajzer: nowy lokal, nowy ja

Filip Chajzer odebrał klucze do restauracji we wtorek, 1 sierpnia. Jest to wyjątkowy dzień dla wszystkich warszawiaków, ze względu na obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wprawiło to dziennikarza w zadumę i skłoniło do głębszych przemyśleń.

Postulaty „młodego” Chajzera są jednoznaczne – nie będzie on serwował alkoholu, a śniadania będzie można u niego zjeść do późnej nocy! Co więcej, obiecał darmową kawę i ciastko… Powstańcom!

W moim lokalu żaden Powstaniec nie zapłaci swojego rachunku za najlepszą kawę i ciastko przez cały rok. Jeśli będziecie mogli spotkać u mnie tych wspaniałych bohaterów to będzie dla mnie zaszczyt – napisał Filip Chajzer na swoim Instagramie.

Do złożenia takiej oferty zainspirował go powstaniec, z którym miał kiedyś przyjemność porozmawiać. Mężczyzna powiedział wówczas prezenterowi, że marzy o codziennym wypiciu kawy i zjedzeniu pączka, podziwiając piękno stolicy.

Kiedy zawyły syreny przypomniałem sobie słowa nieżyjącego już Powstańca, który opowiadał mi kiedyś jak marzy o tym, żeby z emerytury zostało mu tyle, żeby codziennie mógł wypić kawę i zjeść pączka patrząc na Warszawę, o którą walczył. Pamiętam to zdanie doskonale. Chwyciło mnie wtedy za serce, a teraz wróciło – zdradził celebryta w opisie zdjęcia.

Zobacz także: Fortepian Lennona trafi na akcję. Cena wywoławcza zwala z nóg

Prezenter zniknął jakiś czas temu ze „śniadaniówki”

Filip Chajzer odszedł niedawno z programu „Dzień dobry TVN. Nigdy nie zdradził powodów tej decyzji, jednak nieoficjalnie mówi się, że zrobił to ze względu na problemy zdrowotne. Nie powiedział wprost, z czym przyszło mu się zmagać, jednak w sieci pojawiły się plotki o nawrocie depresji celebryty.

Obecnie Filip Chajzer skupia się na zdrowiu, odpoczynku oraz na nowym biznesie, z którego zdaje się być wyjątkowo dumny. Niebawem lokal zostanie oficjalnie otwarty i będzie się w nim można cieszyć smakiem „najlepszej kawy w mieście”.

Zobacz także: Britney Spears tęskni za dziećmi. Synowie nie chcą jej widzieć