Britney Spears tęskni za dziećmi. Synowie nie chcą jej widzieć
Strona Główna > Britney Spears tęskni za dziećmi. Synowie nie chcą jej widzieć

Britney Spears tęskni za dziećmi. Synowie nie chcą jej widzieć

Britney Spears znów cierpi z powodu rodzinnych spraw. Chodzi o jej synów, z którymi nie widziała się około roku. Teraz wyjechali bez pożegnania.

Ostatnie lata były dla Britney Spears bardzo trudne. Mimo, że odzyskała wolność po latach kurateli, wciąż próbuje wrócić do siebie i odzyskać równowagę. Nie występuje już na scenie i bardzo rzadko pokazuje się publicznie. Z tego powodu fani zaczęli snuć teorie spiskowe na temat swojej idolki.

Zobacz także: Internauci drżą o Britney Spears. Ich zdaniem gwiazda nie żyje

Internauci twierdzą, że filmiki tańczącej na Instagramie Britney Spears to dzieło sztucznej inteligencji. Inni pokusili się nawet o stwierdzenie, że Spears nie żyje i została zastąpiona przez AI. Dowodem ma być chociażby nowa piosenka sygnowana nazwiskiem wokalistki, na której śpiewa wraz z will.i.am. Zdaniem wielu, głos artystki został wygenerowany komputerowo.

Synowie Britney Spears unikają kontaktów z matką?

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia o Britney Spears. Tym razem dotyczą jej życia rodzinnego. Jak ustalił zagraniczny portal TMZ, gwiazda cierpi z powodu braku kontaktu z synami. Zdaniem źródła, na które powołuje się strona Jayden James i Sean Preston nie chcą widzieć matki i unikają z nią kontaktów. Ich ojciec, K-Fed pozostawił decyzję chłopcom i dał im wolną rękę. Jeśli chcą, mogą spotkać się z Britney.

Zobacz także: Britney Spears w nowym singlu. Fani oburzeni: “Brzmi jak AI”

Wszystko wskazuje jednak na to, że synowie gwiazdy unikają z nią kontaktów i odwlekają ich spotkanie. Prawdopodobnie wyjadą bez pożegnania… na Hawaje. To tam K-Fed ma szukać nowego lokum dla siebie, dzieci i nowej małżonki Victorii.

Britney nie widziała swoich dzieci od ponad roku i powiedziano nam, że to się nie zmieni, dopóki Kevin nie wyjedzie z synami z Kalifornii, gdzie mieszka ich matka – pisze TMZ.

Zobacz także: Wojciech Mann broni Bartosiewicz. To powiedział o Stanowskim

Britney Spears miała pozwolić na wyprowadzkę swoim dzieciom i nie walczyła w sądzie, by usilnie zatrzymać ich przy sobie. Sean i Jayden są już młodymi mężczyznami. Pierwszy z nich ma 18 lat, a drugi 17. Ich rodzice rozwiedli się w 2007 roku. Po tym rozstaniu Spears przeszła załamanie nerwowe, co odbiło się na jej dalszej karierze.