Groza na koncercie Bruce'a Springsteena. Fani zamarli
Strona Główna > Groza na koncercie Bruce’a Springsteena. Fani zamarli

Groza na koncercie Bruce’a Springsteena. Fani zamarli

Chwile grozy przeżyli fani obecni na koncercie Bruce’a Springsteena w Amsterdamie! Sam artysta też mógł najeść się strachu. Na scenie doszło do wypadku!

Fani Bruce’a Springsteena byli świadkami groźnego zdarzenia. Doszło do niego podczas koncertu w Amsterdamie. Podczas występu, wchodząc po schodach, Bruce niefortunnie potknął się i upadł. Koledzy natychmiast ruszyli mu na pomoc. Nagranie z tego zdarzenia trafiło do sieci.

Czytaj też: Beyoncé zakpiła z Tiny Turner, a teraz oddaje jej hołd? Fani mówią o hipokryzji!

Na szczęście wygląda na to, że artyście nie stało się nic poważnego. Przy drobnej pomocy szybko się pozbierał i obrócił całą sytuację w żart. Fani zaczęli klaskać, a artysta wykrzyknął jeszcze ze sceny na pożegnanie: „dobranoc wszystkim”!

Bruce Springsteen & E Street Band Live Tour 2023

Artysta rozpoczął swoje europejskie tournée „Bruce Springsteen & E Street Band Live Tour 2023” pod koniec kwietnia. Będzie w trasie do lipca. Springsteen niestety nie zawita w Polsce, ale będzie gościł m.in. w Wiedniu czy Hamburgu.

Czytaj też: Krzysztof Cugowski kończy 73 lata. Zdradza, czego żałuje i kiedy zakończy karierę

Bruce Springsteen jak dotychczas zagrał w naszym kraju tylko dwa solowe, akustyczne koncerty. Odbyły się w Sali Kongresowej w Warszawie w 1997 roku. Artysta zagościł w Polsce w ramach trasy „The Ghost Of Tom Joad Tour”.

Bruce Springsteen znany jest m.in. z takich przebojów jak „Streets of Philadelphia” (za utwór ten otrzymał Oskara w 1994 roku i nagrodę Grammy w roku 1995), „Born to Run”, „Hungry Heart” czy „I’m On Fire”.

Springsteen w tym roku będzie obchodził 74. urodziny.

Czytaj też: 83-letni Al Pacino po raz kolejny zostanie ojcem! Jego 29-letnia partnerka jest w ciąży