83-letni Al Pacino po raz kolejny zostanie ojcem! Jego 29-letnia partnerka jest w ciąży » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 83-letni Al Pacino po raz kolejny zostanie ojcem! Jego 29-letnia partnerka jest w ciąży

83-letni Al Pacino po raz kolejny zostanie ojcem! Jego 29-letnia partnerka jest w ciąży

Zagraniczne media rozpisują się na temat 83-letniego Ala Pacino, który wyczekuje przyjścia na świat swojego czwartego dziecka. Jego matką będzie 29-letnia partnerka aktora – Noor Alfallah.

Al Pacino w swoim życiu nie stroni od kobiet. Spotykał się m.in. z aktorkami takimi jak Diane Keaton, Tuesday Weld, Marthe Keller, Kathleen Quinlan, Penelope Ann Miller czy Lucila Sola. Z trenerką aktorstwa Jan Tarrant, Al Pacino ma córkę Julie Marie (ur. 1989). Z Beverly D’Angelo ma bliźnęta – syna Antona Jamesa i córkę Olivię (ur. 2001).

Czytaj także: Krzysztof Cugowski kończy 73 lata. Zdradza, czego żałuje i kiedy zakończy karierę

Teraz aktor spotyka się z 29-letnią Noor Alfallah. Jak doniósł serwis tmz.com, partnerka Ala Pacino jest w tej chwili już w ósmym miesiącu ciąży. Aktor więc spodziewa się przyjścia na świat kolejnego potomka lada chwila!

Czytaj także: Tak wygląda dziś Cher! Trudno uwierzyć, że ma 77 lat

Noor Alfallah i Al Pacino

29-letnia Noor Alfallah wcześniej była w związku z 80-letnim obecnie Mickiem Jaggerem, a także z 62-letnim dziś amerykańskim miliarderem i inwestorem Nicolasem Berggruenem. Mówi się, że z Alem Pacino Noor spotyka się mniej więcej od wybuchu pandemii.

Noor Alfallah spodziewa się w tej chwili swojej pierwszej pociechy. Dotąd nie miała dzieci.

Robert De Niro został ojcem po raz siódmy

Na późne ojcostwo zdecydował się w ostatnim czasie także Robert De Niro. Siódma pociecha aktora urodziła się w maju tego roku. Według doniesień medialnych, dziecko było planowane. Robert De Niro w sierpniu będzie obchodził swoje 80. urodziny.

Al Pacino w tym roku skończył 83 lata.

Czytaj także: Zakpili z wieku Edyty Górniak! Cięty żart na scenie Polsat SuperHit Festiwalu