Izabela Trojanowska nie do poznania. Zdjęcie z młodości to hit
Strona Główna > Izabela Trojanowska nie do poznania. Zdjęcie z młodości to hit

Izabela Trojanowska nie do poznania. Zdjęcie z młodości to hit

Izabela Trojanowska podzieliła się w sieci swoim starym zdjęciem. Trudno uwierzyć, że to naprawdę ona. Fotografia bardzo zaskoczyła internautów.

Izabela Trojanowska to polska gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktorka, piosenkarka, autorka tekstów, a nawet projektantka mody od dziesięcioleci jest obecna w rodzimym show-biznesie. Od dawna jest jedną z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych polskich artystek do której już wiele lat temu przylgnął przydomek „polskiej Alexis”.

Zobacz także: Tak wygląda córka Jana Englerta. Helena kończy 23 lata

Wszystko przez jej wizerunek, w którym nie stroni od elegancji i ponadczasowej czerni. Jej atrybutem są też ciemne okulary. Trudno uwierzyć w to, jak gwiazda zmieniała się przez lata. Ostatnio aktorka podzieliła się starą fotką w mediach społecznościowych. Internauci nie mogli uwierzyć, że to ona.

Izabela Trojanowska na starym zdjęciu. Fani zachwyceni

Choć Izabela Trojanowska jest doskonale znana jako aktorka, to jednak pasja do muzyki była tą, w którą zaangażowała się wcześniej. Zrobiła to już jako 15-latka i bardzo szybko zaczęła zdobywać swoje pierwsze nagrody – w tym nagrodę za debiut na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Zobacz także: Tego nie wiecie o Marinie. Archiwalne nagranie zaskakuje!

W latach 1974-1978 w studiowała Studium Wokalno-Aktorskim Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni i to właśnie tu zaliczyła swój debiut jako aktorka. Potem kontynuowała pracę zarówno w branży muzycznej, jak i aktorskiej. Jej debiutancka płyta ukazała się w 1981 roku i zawierała mnóstwo hitów, które nucimy do dziś – w tym „Wszystko czego dziś chcę”.

Najbardziej lubię słuchać muzycznych hitów:

Niestety, po tym, jak wraz z Tadeuszem Nalepą wydała utwór „Pożegnalny cyrk”, który krytykował stan wojenny, spotkała się z ostracyzmem w środowisku muzycznym. Krótko po tym podęła decyzję o wyjeździe z Polski. Wróciła pod koniec lat 80. Od 1997 roku Izabela Trojanowska kojarzona jest głównie jako Monika Ross-Nawrot, czyli czarna owca z serialu „Klan”.

Zobacz także: Bliźniaczek Olsen nie dało się rozpoznać. Tak wyglądają 30 lat później

Dziś Izabela Trojanowska ma 68 lat, ale wciąż tryska energią. Jest bardzo aktywna także w mediach społecznościowych, a ostatnio podzieliła się z fanami swoim starym zdjęciem. Fotka dosłownie zachwyciła internautów, którzy zasypali gwiazdę komplementami.

Cały czas piękna!

Zawsze piękna!

Do dziś piękna! – piszą zachwyceni fani polskiej gwiazdy.