Janusz Radek zachwycił jako Czesław Niemen, śpiewając przebój "Dziwny jest ten świat" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Janusz Radek zachwycił jako Czesław Niemen, śpiewając przebój „Dziwny jest ten świat”

Janusz Radek zachwycił jako Czesław Niemen, śpiewając przebój „Dziwny jest ten świat”

Za nami kolejny odcinek 17. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, z jakim wyzwaniem musiał zmierzyć się tym razem Janusz Radek.

W jesiennej ramówce stacji Polsat powrócił jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. W ostatnim odcinku 17. już edycji programuTwoja Twarz Brzmi Znajomo mogliśmy zobaczyć między innymi Janusza Radka. Mount Everest, jeśli chodzi o technikę śpiewania – Janusz Radek miał obawy przed wcieleniem się w Czesława Niemena. Artysta zmierzył się z utworem „Dziwny jest ten świat”. Zobaczcie, jak sobie poradził.

To ja tym razem krótko, bo wszyscy mówią, że zawsze gadam dużo. Doskonale! 

– ocenił zwięźle Michał Wiśniewski.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” odc. 9 – Kto wygrał?

9. odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17” wygrała Katarzyna Polewany jako Jennifer Hudson. Swoją wygraną w wysokości 10 tysięcy złotych przekazała na rzecz Fundacji Siepomaga dla Janusza Sielskiego. .

W odcinku finałowym już za tydzień zobaczymy Kasię Wilk, Katarzynę Polewany, Katarzynę Ucherską i Janusza Radka. Pozostali wykonawcy zaśpiewają w duetach.

Polecamy również: