Wykonała hit The Cranberries i o mały włos nie odpadła z programu [WIDEO] »
Strona Główna > Wykonała hit The Cranberries i o mały włos nie odpadła z programu [WIDEO]

Wykonała hit The Cranberries i o mały włos nie odpadła z programu [WIDEO]

Wykonała utwór „Linger” zespołu The Cranberries. Gdy już myślała, że wszystko stracone obróciła się jedna z jurorek. Sprawdź reakcję uczestniczki.

Uczestniczka programu „The Voice UK” Ruby Joyce na przesłuchaniu w ciemno postanowiła wykonać piosenkę „Linger” zespołu The Cranberries. 18-letnia dziewczyna, mimo że wykonała ten utwór naprawdę dobrze, a publiczność co raz dawała znać, że im się podoba, to jurorzy się nie obracali. Miny jurorów co prawda jednoznaczne nie były, jednak nie można powiedzieć, że im się nie podobało.

Gdy Ruby już traciła nadzieje, a jurorzy się nie obracali, ogromnie się zaskoczyła gdy na koniec jej wykonania utworu „Linger” w ostatnich sekundach obróciła się jedna z jurorek programu. Tym samym dała młodej dziewczynie, przepustkę do kolejnego etapu programu.

Linger – The Cranberries

Piosenka o bezgranicznej miłości, o zranieniu. Wydana w 1993 roku przez zespółThe Cranberries” jest właśnie o tym. Wokalistka śpiewa o dziewczynie, która zostaje zraniona przez swego ukochanego, który prawdopodobnie ma romans. Zakochana chce cofnąć czas. Śpiewa o tym, że gdyby mogła zmienić bieg wydarzeń, to nie dopuściłaby by do tego, że coś się między nimi wypaliło.

Polecamy również: