Kayla zaginęła jako 9-latka. Opowiedziano o niej na Netflixie. Odnalazła się po latach! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kayla zaginęła jako 9-latka. Opowiedziano o niej na Netflixie. Odnalazła się po latach!

Kayla zaginęła jako 9-latka. Opowiedziano o niej na Netflixie. Odnalazła się po latach!

Kayla Unbehaun była ofiarą porwania. Zniknęła w 2017 roku. Uprowadziła ją własna matka. Poruszającą historię dziewczynki opowiedział Netflix w serialu „Niewyjaśnione tajemnice”. Po latach Kayla się odnalazła.

O odnalezieniu dziewczynki poinformowała amerykańska organizacja National Center for Missing & Exploited Children. Kayla Unbehaun znalazła się po 6 latach. Według doniesień medialnych, wydarzyło się to dzięki serialowi Netflixa. Sklepikarz z Karoliny Północnej miał obejrzeć odzinek o dziewczynce, a potem rozpoznać ją i zawiadomić policję.

Ojciec zaginionej dziewczyny oświadczył, że cieszy się z odnalezienia córki. Zaapelował także o zapewnienie jemu oraz jego córce prywatności, gdy „ponownie się poznają”.

Matka dziewczynki – Heather – nie miała praw do opieki nad córką. Gdy dziewczynka w 2017 roku zniknęła, wydano za nią nakaz aresztowania. Kobieta jednak skutecznie ukrywała się przez sześć lat. Jak informuje polsatnews.pl, Heather w weekend została aresztowana w Asheville, a teraz przebywa w areszcie śledczym i gdzie oczekuje na ekstradycję do stanu Illinois – 600 km dalej. 

Może Cię zainteresować:

TikToker zarzuca Blance plagiat! „Solo” to kopia znanego hitu?

Jerzy Stuhr w bardzo złym stanie. „Tata jest na OIOM-ie”

Brat Markowskiego wysoko w hierarchii kościelnej. Nie każdy o tym wie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *