Jerzy Stuhr w bardzo złym stanie. "Tata jest na OIOM-ie"
Strona Główna > Jerzy Stuhr w bardzo złym stanie. „Tata jest na OIOM-ie”

Jerzy Stuhr w bardzo złym stanie. „Tata jest na OIOM-ie”

Jerzy Stuhr w złym stanie. Aktor trafił na OIOM. Jego syn Maciej, opowiedział o stanie zdrowia ojca. 76-latek od dwóch lat mierzy się z konsekwencjami wylewu.

Maciej Stuhr był gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Aktor opowiedział m.in. o stanie zdrowia swojego ojca. Nawiązał też do sytuacji z października 2022, kiedy to Jerzy Stuhr wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu i potrącił motocyklistę.

Zobacz także: Chwile grozy przed maturą Roxie Węgiel. Mało brakowało!

Jerzy Stuhr na OIOM-ie

Niestety, Jerzy Stuhr jest w złym stanie. Jak wyznał jego syn, Maciej, aktor trafił na oddział intensywnej terapii. Przykre wieści przekazał odpowiadając na pytanie Kuby Wojewódzkiego, który żartobliwie zapytał, czym jego tata dojeżdża teraz do pracy. Przypomnijmy, że Jerzy Stuhr ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer – powiedział poważnie Maciej.

Zobacz także: Brat Markowskiego wysoko w hierarchii kościelnej. Nie każdy o tym wie

Aktor opisał też swoją relację z ojcem. Wyznał, że jest zupełnie inna niż wcześniej, panowie budują ją na nowo. – Mamy teraz całkowicie nową relację – zaczął Maciej. Wrócił też wspomnieniami do sytuacji sprzed dwóch lat, kiedy to Jerzy Stuhr miał wylew. Do dziś mierzy się z jego skutkami.

Mój tata jest bardzo starszym panem. Miał dwa lata temu dość mocny wylew i jest innym człowiekiem, niż był. Nasza relacja jest budowana na nowo w wielu rejonach. To nieszczęście, które się przytrafiło, było jakimś testem i strasznie trudną sytuacją. Cokolwiek teraz powiem, to jutro będzie headlinem – stwierdził.

Maciej Stuhr o „trudnej sytuacji”

Maciej Stuhr wyznał, że ostatnio przeżywali w rodzinie trudny czas. Nie ukrywa, że było mu strasznie smutno, jednak „życie toczy się dalej”. – Co mamy zrobić? – pyta. Jego sposobem jest uśmiech, szukanie żartów. Jak dodaje, to one pomagają „łatwiej przechodzić przez życie”.

Ze wszystkiego powinniśmy się śmiać: ze śmierci, z chorób, z impotencji – powiedział Maciej Stuhr.

Zobacz także: Afera po programie TVN. Nikt nie zareagował na zachowanie gwiazdy

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *