Krzysztof Ibisz jako Grace Jones w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Strona Główna > Krzysztof Ibisz jako Grace Jones w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Krzysztof Ibisz jako Grace Jones w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Krzysztof Ibisz wystąpił jako Grace Jones w ostatnim odcinku 18. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym razem to nie on otrzymał najwięcej punktów od jurorów.

Krzysztof Ibisz przemienił się tym razem w kultową artystkę Grace Jones, która słynęła z wykraczania poza ramy muzyki i odnosiła sukcesy również jako modelka i aktorka. W swoim występie uczestnik programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” miał za zadanie przypomnieć motyw przewodni z filmu „Frantic” – „I’ve Seen That Face Before (Libertango)”.

Krzysztof Ibisz wystąpił jako Grace Jones

Chociaż Krzysztof Ibisz bardzo starał się odwzorować tajemniczy, niemal nieruchomy i niezwykle seksowny styl Jones, otrzymał również krytyczne oceny od jurorów. Małgorzata Walewska zauważyła drobne niedociągnięcia intonacyjne, a Robert Janowski zaznaczył, że brakowało mu magii i pewności siebie diwy.

Zabrakło magii, wielkości, pewności diwy, takiego czegoś mocnego wynikającego z wnętrza. Widziałem twoje lepsze występy.

– powiedział Robert Janowski.

Jurorzy ocenili najwyżej Julię Kamińską. Uczestnicy podtrzymali ten werdykt. Aktorka przekazała czek o wartości 10 tysięcy złotych na Fundację Akuratna.

W szóstym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpią:

Krzysztof Ibisz – Lou Reed
Piotr Stramowski – Richard Fairbass (Right Said Fred)
Kasia Kołeczek – Beyoncé
Daniel Jaroszek – Aloe Blacc
Oskar Cyms – Lewis Capaldi
Natalia Janoszek – Jeff Lynne (Electric Light Orchestra)
Daria Marx – Post Malone
Julia Kamińska – Beata Kozidrak (Bajm)

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w odświeżonej formule

Osiemnasta edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przynosi ze sobą zmiany. Nowym prezenterem, obok Macieja Dowbora, jest Maciej Rock, który wcześniej pracował z Dowborem przy projektach Polsatu. Skład jurorów również uległ odświeżeniu. W tej edycji zasiadają Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *