Krzysztof Ibisz z mopem na głowie. Wystąpił jako Bob Marley
Strona Główna > Krzysztof Ibisz z mopem na głowie. Wystąpił jako Bob Marley [WIDEO]

Krzysztof Ibisz z mopem na głowie. Wystąpił jako Bob Marley [WIDEO]

Krzysztof Ibisz wystąpił jako Bob Marley w ostatnim odcinku 18. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym razem to nie on otrzymał najwięcej punktów od jurorów.

Krzysztof Ibisz nie przestaje nas zaskakiwać! W czwartym odcinku 18. sezonu „Twoja twarz brzmi znajomo” król Polsatu wystąpił jako Bob Marley! Wiele kontrowersji wśród widzów wzbudziła jego metamorfoza. Była ona bardzo uboga.

Fragment występu Krzysztofa Ibisza możecie zobaczyć poniżej.

Krzysztof Ibisz jako Bob Marley w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Tym razem to nie Krzysztof Ibisz sięgnął po zwycięstwo. Ostatni odcinek wygrał Oskar Cyms. Artysta wcielił się w wokalistę o pseudonimie Passenger. Według widzów między uczestnikami panuje ogromna rywalizacja, a brakuje wsparcia i solidarności między nimi. W przeciwieństwie do poprzednich edycji, gdzie uczestnicy starali się, aby każdy miał szansę na zwycięstwo, chociażby w jednym odcinku.

Podczas nieobecności Małgorzaty Walewskiej, Paweł Domagała i Robert Janowski otrzymali wsparcie od równie pięknej i doświadczonej koleżanki. W tym odcinku dołączyła do nich Anna Dereszowska, która jest znana widzom Polsatu jako tytułowa bohaterka serialu „Lulu”. Aktorka i wokalistka brała już udział w ósmej edycji show i zajęła w nim trzecie miejsce.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w odświeżonej formule

Osiemnasta edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przynosi ze sobą zmiany. Nowym prezenterem, obok Macieja Dowbora, jest Maciej Rock, który wcześniej pracował z Dowborem przy projektach Polsatu. Skład jurorów również uległ odświeżeniu. W tej edycji zasiadają Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *