Krzysztof Ibisz znów wygrał w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Strona Główna > Krzysztof Ibisz – król „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Widzowie grzmią: „Totalna kompromitacja!”

Krzysztof Ibisz – król „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Widzowie grzmią: „Totalna kompromitacja!”

Krzysztof Ibisz jako Verka Serduchka wygrał drugi odcinek 18. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Werdykt jurorów wywołał lawinę negatywnych komentarzy pod kierunkiem króla Polsatu.

Krzysztof Ibisz wygrał 2. odcinek 18. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

W drugim odcinku 18. sezonu „Twoja twarz brzmi znajomo” Krzysztof Ibisz zwyciężył po raz kolejny jako ukraińska drag queen Verka Serduchka. Widzowie nie są zadowoleni z jego zachowania podczas programu. Jednak nie dotyczy to samego artystycznego występu popularnego prezentera.

Krzysztof pokazał brak klasy, mógł dać punkt Oskarowi, żeby wygrał, ale nie dał komuś innemu, tylko po to, żeby mieć kolejny zwycięstwo w kieszeni.

Według widzów między uczestnikami panuje ogromna rywalizacja, a brakuje wsparcia i solidarności między nimi. W przeciwieństwie do poprzednich edycji, gdzie uczestnicy starali się, aby każdy miał szansę na zwycięstwo, chociażby w jednym odcinku. Występ Krzysztofa Ibisza możecie zobaczyć poniżej.

Decyzją jurorów, to właśnie Ibisz został uznany za najlepszego uczestnika drugiego odcinka. Pozostali uczestnicy zgodzili się z tym werdyktem. Prezenter telewizyjny przekazał Fundacji Polsat czek o wartości 10 tysięcy złotych.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w odświeżonej formule

Osiemnasta edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przynosi ze sobą zmiany. Nowym prezenterem, obok Macieja Dowbora, jest Maciej Rock, który wcześniej pracował z Dowborem przy projektach Polsatu. Skład jurorów również uległ odświeżeniu. W tej edycji zasiadają Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również: