"Last Christmas": Kochasz ten świąteczny przebój? Pojawiła się właśnie jego godzinna wersja [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Last Christmas”: Kochasz ten świąteczny przebój? Pojawiła się właśnie jego godzinna wersja [WIDEO]

„Last Christmas”: Kochasz ten świąteczny przebój? Pojawiła się właśnie jego godzinna wersja [WIDEO]

Jest to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych świątecznych piosenek. Przygotujcie się na wspólne śpiewanie bez końca!

Od premiery tego wielkiego świątecznego hitu minęło 36 lat! Singiel bardzo szybko podbił listy przebojów i od tamtego momentu jest nieodłącznym elementem Świąt bożego Narodzenia. Do sieci trafiła właśnie jego długo, bo aż godzinna wersja. Jeśli lubicie słuchać tego przeboju w kółko, to na pewno będziecie zadowoleni!

Przenocuj w słynnym domu z teledysku Wham! „Last Christmas”

Jeśli chcielibyście spędzić święta w słynnym domu z teledysku „Last Christmas” teraz jest to możliwe. Posiadłość znajduje się na skraju kurortu Saas-Fee. Cena za dobę w okresie Świąt wynosi jedynie 900 zł.

Podobno George Michael napisał „Last Christmas” podczas niedzielnego obiadu u mamy i taty – może dlatego ten utwór w każdym, kto go słyszy, budzi rodzinnego ducha Świąt albo przeciwnie, wewnętrznego Grincha. Wiemy jednak, że w głębi serca, tak jak Grinch tak naprawdę kocha Święta, tak i każdy kocha Last Christmas! I skrycie marzy o tym, żeby raz spędzić święta w zaśnieżonej chacie w Alpach – jak George, Andy i ich przyjaciele w teledysku.

Polecamy również: