"M jak miłość": Wielki powrót Marka Mostowiaka! Fani serialu są zachwyceni » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „M jak miłość”: Wielki powrót Marka Mostowiaka! Fani serialu są zachwyceni

„M jak miłość”: Wielki powrót Marka Mostowiaka! Fani serialu są zachwyceni

Ta wiadomość ucieszyła wielu fanów serialu „M jak miłość”. Postać Marka Mostowiaka powróci w specjalnym odcinku jeszcze w tym roku!

W Grabinie odbędzie się wielki rodzinny zjazd. Twórcy serialu „M jak miłość” przygotowali dla widzów wyjątkowy odcinek. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia cała rodzina Mostowiaków spotka się przy wigilijnym stole. Z tej okazji będziemy mogli ponownie zobaczyć Marka Mostowiaka, którego gra Kacper Kuszewski. Przypominamy, że fani serialu po raz ostatni mogli go zobaczyć na ślubie Marysi i Artura.

Informację tę potwierdziła sama Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga. Aktorka udostępniła zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, kto zasiadł do wigilijnego stołu Mostowiaków.

To będzie bardzo emocjonalny odcinek dla wszystkich fanów serialu „M jak miłość”. Nie wiadomo jeszcze, czy Marek Mostowiak zawita w Grabinie na dłużej, czy tylko wpadł na Święta w odwiedziny z workiem prezentów. Przekonamy się o tym już niebawem.

Polecamy również: