Grammy: Madonna krytykowana za swój wygląd. Madonna odpowiada na negatywne komentarze. Madonna o swoim wyglądzie. Co się stało z twarzą Madonny?
Strona Główna > Madonna „wygląda jak zabalsamowany muppet”. Artystka odpowiada na krytykę w naprawdę mocny sposób

Madonna „wygląda jak zabalsamowany muppet”. Artystka odpowiada na krytykę w naprawdę mocny sposób

Po pojawieniu się Madonny na gali rozdaniu nagród Grammy w sieci pojawiła się lawina komentarzy. Internauci są przerażeni tym, co artystka zrobiła ze swoją twarzą. Twierdzą, że z każdym rokiem wygląda coraz gorzej. Miarka się najwyraźniej przebrała, bo królowa popu postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Padły mocne słowa!

Kontrowersyjny wygląd Madonny na gali rozdania nagród Grammy

Madonna odpowiedziała komentatorom, którzy skrytykowali jej występ na niedzielnej ceremonii rozdania nagród Grammy. Królowa popu pojawiła się na scenie, aby zapowiedzieć występ Sama Smitha i Kim Petras. Jak to zwykle bywa w jej przypadku, nie obyło się bez kontrowersji. Tym razem uwagę widzów przykuł „nowa”, odmłodzona twarz artystki. Madonna odpowiedziała na krytykę na Instagramie pisząc:

Po raz kolejny spadła na mnie fala ageizmu i mizoginii, dwóch problemów, które przesiąkają nasz świat. Świat, w którym nie szanuje się kobiet powyżej 45. roku życia i czuje się potrzebę ukarania jej, jeśli ona nadal będzie miała silną wolę, chęć do pracy i żądzę przygód.

Nigdy nie przepraszałam za swoje kreatywne wybory, czy za to, jak wyglądam i jak się ubieram, i nie mam zamiaru zaczynać. Byłam niszczona przez media od początku kariery, ale rozumiem, że to jest rodzaju testu. Cieszę się, że jestem pionierką, więc inne kobiety po mnie będą miały kiedyś łatwiej

Madonna rusza w największą trasę koncertową w karierze

W ubiegłym oku Madonna obchodziła 40-lecie swojej działalności. W ciągu tych czterech dekad nagrała mnóstwo ponadczasowych przebojów. „Material Girl”, „Like a Virgin”, „Papa Don’t Preach”, „Don’t Cry For Me Argentina”, czy nawet „Bitch, I’m Madonna” – to tylko kilka z nich.

Artystka rusza w trasę, która będzie uhonorowaniem jej kariery. W ramach „The Celebration Tour” pierwszy koncert odbędzie się 15 lipca 2023 roku. Na początku rozpali swoich kanadyjskich fanów, gdzie zagra łącznie 25 koncertów. Pierwszy występ da w Vancouver, a potem przyjdzie czas m.in. na Nowy Jork, Las Vegas czy Toronto. W październiku odwiedzi Europę i zagra w Londynie.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *