Małgorzata Ostrowska-Królikowska poprosiła o pomoc policjantów. Tajemnicze zdjęcie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Małgorzata Ostrowska-Królikowska poprosiła o pomoc policjantów. Tajemnicze zdjęcie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska poprosiła o pomoc policjantów. Tajemnicze zdjęcie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uchodzi za jedną z najbardziej lubianych, a zarazem sympatycznych polskich aktorek. Niedawno fani poczuli się zaniepokojeni o bezpieczeństwo swojej idolki. Powód? Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie… funkcjonariuszy policji! Padło tylko jedno słowo.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Zdjęcie aktorki w towarzystwie funkcjonariuszy policji pojawiło się na jej własnym koncie na Instagramie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest jedną z przedstawicielek świata show-biznesu, które regularnie publikują zdjęcia i nagrania na swoich profilach na portalach społecznościowych. Tak było i tym razem, gdy doszło do interwencji stróżów prawa.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wezwała policję! Co się stało?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska niedawno musiała udać się w podróż. Jak poinformowała użytkowników Instagrama, kłopoty, które ostatecznie zakończyły się interwencją policji, zaczęły się na trasie z Przemyśla do Rzeszowa.

Zobacz także: Mick Jagger szczerze o streamingu i obecnym brzmieniu Stonesów

Fani Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej mogą jednak odetchnąć z ulgą. Obecność policjantów prawdopodobnie nie była spowodowana tym, że ktoś zagrażał bezpieczeństwu aktorki. Wręcz przeciwnie, wnioskując po widocznym w tle oleju czy innym płynie, niezbędnemu do prawidłowego poruszania się auta, Ostrowska-Królikowska najwyraźniej doświadczyła kłopotów technicznych. Sama główna zainteresowana nie szczędziła wyrazów wdzięczności swoim „wybawcom”.

Serdecznie chciałam podziękować panom policjantom, którzy pomogli mi dzisiaj na trasie z Przemyśla do Rzeszowa. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim panom policjantom i bardzo, bardzo pozdrawiam — mówiła ucieszona Małgorzata Ostrowska-Królikowska na Instastory.

Zobacz także: Elżbieta Zapendowska wspomina pracę w „Idolu”. „Finansowo bez rewelacji”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska poprosiła policjantów o pomoc (fot. Instagram/malgorzata_ok)

Zobacz także: U2 powraca z nowym utworem. Dali niezapowiedziany koncert na ulicach Las Vegas

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!